Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez nem zavaro?

Nektek ez nem zavaro?

Figyelt kérdés
ilyenre gondolok hogy fürdök után a zuhany csoportosan zuhanyoznak a nök,vagy Campingben sincsenek elválasztva a kabinok. Családtagjaimnak ezzel nincs probléma ahogy észrevettem. Vagyis amult hétvégén voltunk a györi fürdöben kicsit hüsölni,es hát edesanyam ragaszkodott hozza hogy ott tusoljunk.Hal istennek sokan nem voltunk,de nektek iylen nem zavaro?

#közös-zuhany
2017. jún. 25. 13:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Mi volt ebben a zavaró ?
2017. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Most mi bajod van ezzel?
2017. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem a kérdést. Nemek szerint el vannak választva a zuhanyzók. Általában a nőknek 2 cicije, és 1 punija, meg 1 popsija van. És a legtöbb férfinak van 2 gójszli, 1 dákóval, meg 1 popsival. Senki nem nézegeti szerintem a másikét. Mit kellene szégyelni. Amúgy meg az alakodat, a melled, popsid formáját meg úgyis látták már a fürdőruhában. sok újat meztelenül sem tudsz már mutatni.
2017. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
de nekem is zavaró,ezért nem mertem sokáig kollégiumba sem menni,mert nem szeretem,mikor közösen lehet csak zuhanyozni valahol,akkor sem szeretem ha egyneműek vagyunk,mert ilyen vagyok és kész!nevezzetek prűdnek,vagy szégyenlősnek vagy akárminek,akkor sem változom.szerintem párkapcsolaton kívül senkire nem tartozik,hogy hogyan nézek ki meztelenül,én sem szeretek másokat látni úgy
2017. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Minket hugommal nagyon zavar. Egyszer szegény leejtette a tusfürdőjét, lehajolt, aztán szembetalálkozott egy méretes sündisznóval, na azóta mégjobban utálja :D nyilván nem direkt nézegetjük más szőrösét, de engem már az is zavar ha a perifériámba beszivárog :D olyan szinten sem vagyok kíváncsi máséra! Főleg egyes zuhanyzókban hiába van válaszfal, ha az átlátszó. Én szeretem magam magányában mosni a micsodámat :D (mi fesztiválon voltunk, nyilván ott jobban lekell zuhanyozni,strandon valószínűleg már este úgyis tudsz otthon)
2017. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar, szégyenlős vagyok. Ez nem arról szól, hogy mindenkinek ugyanaz van, akkor meg mi a probléma. Sokfélék vagyunk, van, akit nem zavar, van, akit igen.
2017. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
De igen, nagyon zavar, és nem vagyok hajlandó mások előtt zuhanyozni. De strandon nem is kell meztelenre vetkőzni, lehet zuhanyozni fürdőruhában is. Legfeljebb otthon még egyszer lezuhanyzol.
2017. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem zavart.


Volt olyan is, aki láthatóan kéjelgett.

Elfordultam. Azt csinál amit akar a testével.

Nem kötelező nézni amikor élvezi a mesztelenséget és ha ez őt izgatja.

Milyen károm lehet ebből?

Nem nézek oda.

2017. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az anyukádhoz miköze a zuhanyzó szembenenlevővőhöz?

Aki épp ...

..m.bált.

Soha nem láttam, ahogy valakai maszturbál.

Ez miatt visszanéztem fürdés közben.

Kíváncsíságból.

Egy orgazmus volt.

A kabinok elvanak válaztva, nők részre is.



Ezért nem ítélem el.

Csak elfordultam és néha kíváncsian visszanéztem.

2017. jún. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Idegel nemhogy zavar.


Soha nem láttak meztelenül még a szüleim sem iskolás koromtól.

Felejtős, hogy engem nézegetnek, pedig minden ok.


F/2x

2017. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!