Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék eltűnni úgy, hogy...

Hogy tudnék eltűnni úgy, hogy senki se talaljon meg?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok nem tudom normalis-e de szeretnek csak úgy eltunni. Ne keressen senki es hagyjanak békén..

Lehetseges ez valahogy?


2017. jún. 27. 08:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
64%

Sok pénz kell (CSAK KP!!!!). Felszállsz egy vonatra, ami abba az irányba megy, amerre mennél, és az irányt tartva gyakran átszállsz (így könnyen és gyorsan nyomodat vesztik). Sapka legyen rajtad, ne nézz bele a kamerákba, ne állj szóba senkivel. Változtass az öltözködési szokásodon, és munkát is csak úgy vállalj, hogy nem vagy bejelentve. A munkát is gyakran váltogasd. Pár hónap alatt így nyomodat vesztik, ha nem csinálsz hülyeséget. Ehhez persze kell némi induló tőke.

Mobilod ne legyen, vagy csak feltöltőkártyás, de ne hívj senkit, főleg otthoniakat se. Amint felveszed a kapcsolatot valakivel otthon, egyből megtalálnak, ez fix.

Én kb ezeket, így csinálnám, ha el akarnék tűnni (örökre).

2017. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
38%
Ásd el magad
2017. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az utca végéről visszafordulnál
2017. jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
35%

Nekem is volt ilyen. 9 évesen megszöktem otthonról mert mindenért veszekedtek velem, és nem bírtam. Egyedül a kulcsomat vittem magammal, pár óra múlva meg hazamentem. Idén már 19 leszek, ha néha-néha előjön a sztori, inkább viccelődnek rajta, főleg a nagypapám. Érdekes, hogy nem gondolnak rá, hogy ha egy kis 9 éves fejében ez megfordult (és nem hirtelen ötlet volt), akkor ott a gyerekkel valami nem stimmel. Járattak egy ideig pszichológushoz de nem emiatt, igaz már nem is emlékszem miért de később mint amikor elszöktem. Hatodik, hetedik körül szerintem.

Nem tudom mit lehetbe mondani ilyenkor, mert nekem se segített senki. Nem tudom, mi miatt akarsz eltűnni, de jól gondold át, hogy mit csinálsz. :)

2017. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, talán valamelyik Harry Potter könyvből keress egy jó varázsigét.
2017. jún. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
26%
Az elso jol megmondta. Bar mivel fiatalkoru vagy en inkabb rengeteget dolgoznek suli mellett h legyen penzem, 3 ev alatt megszedheted magad. Utana koveted amit az 1. irt. Vagy ha annyira jol beszeled a nyelvet irany kulfold es kezdj uj eletet, akkor mar azt teszel amit akarsz. Vannak helyek ahol a szallas is biztosotott.
2017. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Ugy erzem hogy mar 1 napot se tudnek itthon maradni.. csak elmennek egy kishazba az erdo kozepen leulnek es ott lennek magamba..

Csak persze furdes,kaja stb nem egyszeru..

2017. jún. 27. 09:18
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj otthon?
2017. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnál egy kis időre máshoz költözni? Barát, rokon, valaki? :/
2017. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Mar elmentem baratomhoz onnan rendorrel hazavitettek..
2017. jún. 27. 09:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!