Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fekete, dús gyűrűs hajam...

Ha fekete, dús gyűrűs hajam van akkor volt roma ősöm?

Figyelt kérdés

2017. júl. 6. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Vagy olasz, spanyol, indián, török, meg még sorolhatnék vagy ötven népcsoportot.
2017. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Meg az ősmagyart.
2017. júl. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Aki meg vörös az meg ír felmenőkkel bír. A szőkék MIND németek. Mi lehyen a barnákkal? Ja! Az összes cigány...
2017. júl. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor inkább a szomszédotok volt cigány.
2017. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a családodban fordulj egy idősebb "bizalmasodhoz" nagyanyád, nagyapád, keresztanyád, nagynénéid, nagybácsijaid közül valamelyikhez és bizalmasan, négyszemközt kérdezd meg tőlük.

Szerintem, ők megfogják adni az autentikus választ (csak aztán nehogy meglepődj).

2017. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
A 4 nagyrassznak 4 különböző fajta hajtípusa van, a magyarra leginkább jellemző az europoid és mondgoloid, tehát a hullámos és az egyenes, de ha csigás göndör van a hajadban az nem jelenti azt h roma génjeid is vannak, csupán annyit jelent, h a mediterrán övezetből származó génjeid is vannak, gondolja csak az ókori római vagy görög szobrokra, tipikusan nagy csigás göndör hajjal ábrázolták őket. Ez a középkori francia, olasz és balkáni bevándorlók miatt a magyar lakosság kb 20-30%-ára igaz, h hordoz déli géneket is.
2017. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha "gyűrűs" göndör, akkor inkább görög, vagy még délebbi, esetleg az eredeti hindu.

Persze a romák is Indiából jöttek lassan már 1000 éve, de mára leginkább csak a hajszín maradt, a göndörség náluk eltűnt.

2017. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olasza legvalószínűbb itt. Római birodalom része voltunk.
2017. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az vagyok de akkor büszke vagyok rá
2017. júl. 6. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!