Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb fiú tesók! Mit szólnát...

Idősebb fiú tesók! Mit szólnátok, ha a hugod egy barátoddal jönne össze?

Figyelt kérdés
Bátyám fősulis, és emellett focizik is egy csapatban. Egy csapattársa nagyon tetszett, és az érzés kölcsönös is volt. Többször beszélgettünk, kiderült hasonló izlésünk is van. Sajnos messzebb lakunk egymástól, de a kémia meg van köztünk, talán még a távolság sem akadály. Tesóm bírja a "kiszemeltem", tudja, hogy beszélgetünk, de még nem mondtam neki, hogy többet éreznék iránta. Ha esetleg összejönnénk ez őt hogy érinthetné, vagy ezután milyen lenne a kapcsolatuk? Tudom, tudom ezt tőle kell megkérdezni, de van itt olyan aki átélt már hasonlót? Hogy változott meg a kapcsolatotok a barátoddal?
2017. júl. 9. 13:57
 1/3 A kérdező kommentje:
En 18 ok 21evesek
2017. júl. 9. 14:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát fura lenne, de mivel 18 éves vagy, ő meg 21, így nem olyan sok a korkülönbség. Testvérként azt mondanám, hogy tedd azt, ami jól esik, és nem bánsz meg a jövőbe.
2017. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha neked ő tetszik,akkora tesódnak el kellene fogadni.
2017. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!