Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki szintén...

Van itt olyan, aki szintén nem szereti, ha felköszöntik születédnapja alkalmából?

Figyelt kérdés

Én nagyon nem szeretem,mégha rokonok vagy a család is teszi.Szerintem ez ugyanolyan nap,mint a többi.Miért kell arra felhívni az ember figyelmét,hogy 1 évvel öregebb lett?Az ajándékozásról már nem is beszélek.Főleg azt éreztem mindig kínosnak kissebb koromban,mikor mindeki énekelte a "Boldog születésnapot",én meg csak ültem magamnak,azon morfondírozva,hogy ilyenkor mi is az etikus eljárás.Szerencsére azóta már nem szoktuk megtartani.

Van itt még olyan ember,aki szintén így van ezzel?Vagy csak én vagyok ilyen csodabogár?



#ajándék #család #születésnsp #köszömtés
2017. júl. 11. 19:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szokásosan mindent elírok.😒😒Hagyjuk...
2017. júl. 11. 19:39
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Én se szeretem annyira amikor felköszöntenek... vagy 8000 nézetből lefotóznak, de azért a jó ajándékokat szeretem. :
2017. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Én sem igazán szeretem. 😕 Ha felköszöntenek az még hagyján, de mindig is szörnyen kínosnak éreztem az ajándékozós-szülinapozós kötelező köröket.
2017. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Remélem, hogy sosem leszek ilyen megkeseredett, kényeskedő majom, aki még a környezete szeretetére is csak húzza azt a megszomorodott pulyka pofáját. Ritka ellenszenves vagy te a leírásod alapján. Remélem elhagy a családod és egyedül örvendezhetsz saját társaságodnak!
2017. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Ne aggódj, ha gyereked lesz, a te szülinapod már senkit sem fog érdekelni.
2017. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem, bár ez nálam a korom miatt van. Évről évre rosszabb, hogy emlékeztetnek rá mennyire telnek az évek a fejem felett... :(

Már ne szeretem a nagy felhajtást sem körülötte.

2017. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Remélem elhagy a családod és egyedül örvendezhetsz saját társaságodnak!"

Ha nem lennél elkeseredett,nem kivánnál ilyet.Szóval látszik,te mennyire álszent és megkeseredett vagy.Csak sajnálni tudlak.És akkor még kedves vagyok. ;)

2017. júl. 11. 23:00
 8/12 A kérdező kommentje:
#5 Egyébként nem akarok gyerek így nem aggódom. ;)
2017. júl. 11. 23:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, főleg, hogy az év többi 364 napján nem foglalkozik velem senki. De ha szülinapom van, mindenki jön oda, nekem meg ez nem hiányzik, hagyjanak békén. Aztán meg a torta, hát még jó hogy cukorbeteg vagyok, de azon a napon mit számít? Meg amikor programokat kell félbeszakítani a telefonos köszöntések miatt.
2017. júl. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Én sem szeretem. Tudom, hogy valójában senkit sem érdekel, hogy boldog-e a születésnapom, és senkinek a szemében sem ünnepelnivaló az a tény, hogy létezem; a jópofizós tiszteletköröket pedig rühellem. Szerencsére mostanában már csak a szüleim és a nagynénéim köszöntenek fel, az is éppen elég kínos. Az ajándékozás pláne, mert hiába lakunk egy fedél alatt, igazából nem ismerjük egymást, sosem tudunk egymásnak semmilyen alkalomra olyasmit adni, aminek az ajándékozott tényleg örül.
2017. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!