Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan lány aki őszinte...

Szgabor2 kérdése:

Létezik olyan lány aki őszinte, hűséges, kitartó, megbízható, odaadó, nem csalja meg a párját, nem agyal unalmában, nem pánikol be ha megszokja a párját 10 év után, nem a kapcsolatot hibáztatja a saját problémái miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem "költői".

2017. júl. 24. 19:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
8%
Elég kevés, szerintem kb minden 10. kapcsolatban élő nő hűséges.
2017. júl. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Létezik. Bár egy pont nem igaz rám, én szoktam agyalni unalmamban. :D

De 12 éve vagyok kapcsolatban, sosem csaltam meg a párom, pedig lett volna rá lehetőségem és hullámvölgyek is voltak.

2017. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez egy költői kérdés, NEM KELL RÁ VÁLASZOLNI.
2017. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
27%
Te leírtál ide kb egy tökéletes lányt szinte.. Nem gondolom, hogy sokan szaladgálnak mindenféle hiba nélkül, és lehet éppenséggel ezekből fele benned nincs is meg.
2017. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Sajnos látom a hozzászólások némelyikéből, hogy alacsony az erkölcsi, családi, párkapcsolati norma. Amit leírtam az távol van a tökéletestől, ez csak az alap lenne. Bennem is ezek mind alap! Mi a különleges az őszinteségben, hűségben, kitartásban, megbízhatóságban? Sajnálom ha a mai értékrend szerint ezek különleges elvárásoknak számítanak. Érdekes módon én nem agyalok hülyeségeken, mert lefoglalom magam, vagy valós dolgokon gondolkodok. Mindig is tudtam a helyükön kezelni a dolgokat és soha nem a kapcsolatra vetítettem a problémákat ha nem azzal volt gond. És hiába szoktam meg imádtam tiszta szívemből! Ez olyan nagy elvárás? Azért sajnálom!
2017. júl. 26. 06:42
 26/30 anonim válasza:
Ugyan te azt írod, hogy ilyen vagy, amilyenek az elképzeleseid a nővel szemben, de ezeket te állítod magadról. Ugyan úgy, mint pár hölgy itt magáról a hozzászólásokban.Koránt sem biztos, hogy mások ugyan ezt gondolják rólatok. Lehet, hogy dög unalmasnak találnak benneteket éppen. A lényeg, hogy nincs tökéletes ember. Ha valakit megszeretsz, úgy fogadd el, ahogy van.
2017. júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Érdekes módon én nem agyalok hülyeségeken, mert lefoglalom magam, vagy valós dolgokon gondolkodok. '


Na nekem pl a felsoroltak közül, az a hibám, hogy agyalok, magam teszem majd vele tönkre ,jó mondjuk annyira nem durva, de az összes többi illik rám, ez az egyetlen amire nem tudom azt mondani, hogy na ez sem illik rám, mert de, párom is tudja, de más nehézsége nincs, ennyi kis hibát, talán eltud rajtam viselni.

Hűséges vagyok, gondoskodó , nem őt hibáztatom a problémáim miatt, minden amit írtál, de mindent túl agyalok, tehát ezt nem tudom tagadni, de nem gondolom akkora problémának, mivel nem mondom el neki, hogy min gondolkozom, hogy ő ezt akkora problémának érzékelje.

2017. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ellemezve a felsorolt tulajdonságaidat:

őszinte- hát... egy kapcsolatban szűkség van némi elfogultságra is, egyértelmű ha meglátok egy Vénuszt, nem fogom azt mondani a páromnak hogy a nyomába sem érhet küllem alapján

hűséges- korrekt, bár a megcsalás biológiailag belénkkódolt

kitartó- miben? hacsak nem valami borzalmas kapcsolat ami az utolsókat rúgja nem kell a kitartás :DD mert maga az élvezet

megbízható- úgy érzem ez alap, és nem ritka

odaadó- nonszensz attól függ hogy miben (ha erre az a válasz hogy a kapcsolatban

2017. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

*cehh enter

nem csalja meg a párját- ez úgyan az mint a hűség, magadat ismétled

nem agyal unalmában- ?

nem pánikol be ha megszokja a párját- ha jó a kapcsolat nincs megszokás, max. kiszámíthatóság, mindig tud újat mutatni :)

nem a kapcsolatot... - áhh, annyira személyfüggő, meglehet a kapcsolat is rátesz egy lapáttal de akkor sem az a hibás >.>

2017. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Zsóka__ válasza:
Biztos vagyok benne, hogy van ilyen nő, és van ilyen férfi is. Ahol mind a ketten kitartanak az elveik mellett, ott hosszú, boldog párkapcsolatban élnek egymással. Én is ilyen vagyok, és ez az elvárásom a párom felé is.
2017. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!