Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy anyum...

Miért van az, hogy anyum velem nem osztja meg a nőgyógyászati gondjait, pedig már 14 éves vagyok, apummal pedig megosztja? Miért van ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mert az apukádnak több köze van hozzá, mint neked. Miért kellene megosztania a gyerekével a nőgyógyászati gondjait? Nem is értem igazán a kérdést... Ja, és nem sértés akart lenni, csak egyszerűen én így gondolom.
2008. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Mert még gyerek vagy. Ha valami nagyon nagy problémája lenne, azt biztos elmondaná. Majd ha elég érettnek tart arra, hogy ilyeneket megosszon veled, akkor el fogja mondani.
2008. okt. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy 14 éves lány, már nem gyerek. No nem is felnőtt, de nem kell úgy kezelni, mint egy gyereket. Egy szülőnek oda kell figyelnie a serdülő gyerekére, mert fordítva is megeshet nőgyógyászati probléma. Mi van, ha nem mondja el az anyjának?

Nyugopdtan rákérdezhetsz anyukádnál, hogy mi a gondja. Mond el neki, hogy téged érdekel, mi van vele, nem vagy már kisgyerek. Beszéljétek meg. Ez csak erősíti az anya-gyerek kapcsolatot és később is a segítségedre lehet. Na meg te is neki! Beszélj vele!

2008. okt. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Mert egyszerűen még gyerek vagy. És ezek nem tartoznak rád, kivéve, ha nagy a probléma. Elvégre te sem mondod el anyukádnak, hogy "képzeld, még mindig van menstruációm", vagy nem számolsz be neki arról, hogy hányszor cserélsz tampont/betétet. Tartsd tiszteletben az ő magánügyeit, ahogy ő is tiszteletben tartja a tiédet!
2008. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
nem tudom, én elmondanam a lanyomnak, ha erdekelne.. 14 évesen mar megertene, es tanulna is belole.. meg orulnek, hogy erdekli..de nekem fiam lesz, igy keves ra az esely, hogy az én nogyogyaszati problemaimrol fogok vele beszelgetni :)
2008. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Mert te meg kicsi vagy ehhez, es talan azert is mert nem akar problemaval traktalni teged.

Koncentralj a sulira!!! Jo lesz minden, ne aggodj anya miatt!

2008. okt. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért van ennyi 12-14 éevsen összevissza kufircoló,meg terhes tinilány,mert a legtöbben még mindig abban a tudatban élnek,hogy ennyi idősen még a gyerek semmit nem tud,semmi nem érdekli,és inkább ráhagyják,ha krédez vmit: kicsi vagy még ehhez,majd ha nagyobb leszel etc etc. na hát az ilyennek sem adnék gyereket!!!
2008. dec. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!