Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha kiderülne a...

Mit tennél, ha kiderülne a családodban egy sötét titok?

Figyelt kérdés
amivel romba dönthetnéd az egész családot. Elmondanád annak, aki nem tudja, de joga lenne tudni? Tudva, hogy ezzel romba döntöd az életét.
2010. jún. 1. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám el, hidd el utána megbánnád.Tudja meg egyszer mástól. Tudod nincs olyan titok, amit a tyúk ki ne kaparjon!
2010. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tudnám hogy ez negatív irányba befolyásolja egy szerettem életét vagy az egész családét akkor nem mondanám el. miért akarnék rosszat a szeretteimnek?
2010. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmiképp ne mondd el.Én egy véletlen folytán tudtam meg egy titkot több mint 40 évesen, azóta egy más ember lettem. Nagyon súlyos depresszió, majd öngyilkossági kísérlet, ami sajnos nem sikerült, de azóta gyűlölök élni. Bár sose tudtam volna meg, addig az életem csodás volt. NE TEDD!!!!
2010. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem fontosabb az érdeke, mint a jogai.
2010. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, én is így gondolom. 17.51-es nagyon sajnálom:-( Pár szóban esetleg leírnád, hogy milyen titkot tudtál meg? Hátha hasonló az esetünk. Én egy rokonomról tudtam meg, hogy kikezdett egy másik rokonommal:-(( A sértett fél pedig nekem mesélte el, hogy majd én tudom, mit kell tennem.
2010. jún. 1. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos az enyém borzasztóbb. Én nem az vagyok, akinek tudtam magam. Jól szituált család jól szituált gyereke voltam, és csak a szüleim (akiket mindenkinél jobban szerettem és szeretek) halála után tudtam meg, hogy milyen sötét titkok vannak körülöttem. Egy senki vagyok. De azótav se tudja más, azt is csak a legszűkebb családom, hogy öngyilkosságot kíséreltem meg. De azóta nem vagyok már ember, csak egy roncs. Ezért kérlek, ne mondd el!!
2010. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
95%
Na varj. amennyiben ez a kikezdett valaki valakivel pedofil eredetu, esetleg meg eroszak is akad benne (lasd nagybacsi "meglovagoltatja" a 13 eves unokahugat, akkor ja, mond el. De ne csak nekik, hanem elso kezbol szepen a rendorseg az irany. Ha csak siman verfertozesrol van szo... nos, akkor fogj egy lapatot es temesd jo melyre. Es eldd tovabb az eleted
2010. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21.14 -es valaszoloval TELJESEN egyetertek!
2010. jún. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!