Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, az idős emberek...

Mit gondoltok, az idős emberek szeretik ha felolvasnak nekik könyvekből? Van aki értékeli ezt és tetszik neki?

Figyelt kérdés
Mert engem anno lehurrogtak a családban,mikor nagypapám lebénult,szerettem volna neki bekapcsolni a rádiót,olvasni,belegondoltam milyen rossz lehet egész nap csak ágyban feküdni,úgyhogy nem tud beszélni se,azóta is bánom hogy nem tettem meg,de akkor 13 éves voltam,és inkább kizavartak a szobából.Vagy például ott vannak a vakok/gyengénlátók,ők szeretik az ilyesmit ? Illetve ott vannak a szimpla idősek,ők vágynának ilyesmire ?
2017. dec. 31. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen.Mindenképpen.Idősgondozó vagyok.
2017. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Szeretik ha foglalkozol velük. Élvezik Mivel egy ilyen emberrel mást nagyon nem lehet csinálni ezért logikus az olvasás.
2017. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

"akkor 13 éves voltam,és inkább kizavartak a szobából"


Te jó gyerekként csak szegény nagypapádra gondoltál, ők meg -aljas módon- csak az örökségre.

2017. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha annyira le lennék bénulva hogy beszélni se tudok még annak is örülnék ha egyáltalán emberi lény hozzám szól.

A családod genya.

2017. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon aranyos ötlet volt, hogy fel szerettél volna olvasni neki. Biztos jól esett volna neki, ha érzi az unoka nyüzsgését és törődését, hogy nincs kizárva az életéből. Szerintem már csak ezért is lehetne nekik olvasni, még ha nem is érdekli őket amit olvasnak nekik.
2017. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szép gesztus, ha valaki ilyet tesz.
2017. dec. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!