Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy anyának van egy lánya...

Ha egy anyának van egy lánya is és egy fia is, attól meg csinálhat egy olyan napot ahol maximális a lányával van? Vagy ez a fiú szemszögéből rosszul esne?

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nincs ezzel semmi baj, az apa meg fiús dolgokat csinál közben a fiával.
2017. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 lányom van. Szoktam nagylányos és kislányos napokat is tartani.
2017. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Mi ketten mentünk nyaralni anyummal tavaly, tesómnak nem esett rosszul. Tesómmal is szokott közös programokat csinálni, ez így normális. Apa sajnos távol él, de amíg együtt voltak sem törődött sokat velünk.
2017. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Csinálhat, de a fiával is csináljon valamit. Esetleg az apuka.
2017. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a fiú nekem rosszul esne, ha velem nem csinálna külön napot. Onnantól kezdve akkor se kell rám gondolnia ha otthon segíteni kell valamit.
2018. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha lenne egy húgom, és a lányos nap azt jelenti, hogy anya és a húgom az egész napot a ruhaboltban tölti, akkor nem is bánnám, ha kihagynának belőle... XD


Viccen kívül, ez tényleg függ attól is, hogy mit csinálnak. Vannak dolgok, amiket csak az anyuka taníthat meg a lányának, illetve vannak dolgok, amik a fiúra vagy nem tartoznak, vagy csak nyűg lenne neki. És ilyenkor rá kell szánni egy teljes napot a lányra. És szerintem ez a normális. Ha egy 12 éves lány nem tudja, hogy mi történik a testével, kire számítson, ha az anyjára nem tud? :)

2018. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hárman vagyunk testvérek, két lány egy fiú (én vagyok a legkisebb testvér, lány) rendszeresen csináltunk mikor még otthon laktam csajos napokat, el mentünk anyuval meg nővéremmel hármasban vásárolni, bátyámat egyáltalán nem zavarta, sőt neki nem is volt kedve ilyenekre, ő inkább a saját haverjaival szeretett lógni.
2018. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg a fiú sincs elhanyagolva (pl van fiús nap) addig nincs ezzel gond szerintem.
2018. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!