Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is utáltok puszival köszönn...

Ti is utáltok puszival köszönni a családtagoknak? Illetve bárki másnak?

Figyelt kérdés

Mar kiskorom ota utalok puszival koszonni embereknek, sosem voltam a dolog hive, akkoriban megis szoltak erte, hogy „ milyen gyerek az ilyen“, stb...

Ti megsertodtok, ha vki nem kezdemenyez puszit ill elhuzza magat a puszibol?



2018. jan. 23. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Oh, elég ha odanyomod az arcod és cuppanós hangot adsz:))
2018. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Sima puszi oké,de sokan nem tudják a nyálukat a szájukban tartani és hát dns mintát nem kérek :S
2018. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azoknak adtam akiket tényleg szerettem egy olyan szinten,kamasz koromban olyan 15-16 évesen ezt is meg is mondtam a szüleimnek,hogy ne legyen parádé aki megsértődött elmondtam neki a véleményem,ha mégjobban behisztizett így járt...amúgy se tartottam olyan fontosnak
2018. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nagyon. De sajnos a nagymamámék ezt nem igazán értik meg, szóval amikor náluk van valami összejövetel, muszáj mindenkit végigpuszilnom...
2018. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem. A puszi nekem intim, csak a gyerekeimet akarom puszilgatni és szüleimet, testvéremet. Mással utálom, de csak odatartom az arcom. Már voltak akik meg is jegyezték hogy "ne csak tartsd, tessék jó cuppanósat adni!" Ettől hülyét kapok......
2018. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
91%
Igen. Se a puszit, se az ölelést nem szeretem és volt már amikor bemutattak valakinek és a másik ember ösztönből hajolt puszira én meg ugyanakkor ösztönből nyújtottam a kezem...nálunk is a rokonok várták el de nem is az volt a lényeg hogy én adjak puszit, hanem ők nyálaztak mindig össze engem. Szerencsére már sok éve nem tartunk velük kapcsolatot.
2018. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom.
2018. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Én simán megállok az arc előtt jó messze és cuppanós hangot hallatok, részemről letudva, ha valaki beszólna, megmondanám, tőlem ez a maximum, ne erőltesse. Sértődjön meg, ha akar, de max a férjemnek és a gyerekeknek adok tényleges puszit.
2018. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Én nem is értem, honnan jött ez a magyar szokás. Totál idétlen, kellemetlen, kényelmetlen és influenzaszezonban nem túl szerencsés. :D

Falra tudnék mászni, mikor beülünk pl. valahova, összefutunk egy ismerőssel, aki bemutatja a haverjait, és mindegyik belehajol az arcomba és csókolgat...

Vagy amikor a család megköszönt, és tizen puszilgatnak végig kétoldalról... közben meg egyáltalán nem személyes, fele annyit sem ér, mint egy ölelés, ellenben az intim szférámat lerombolja.

De ha bármikor bárhol azt mondom, hogy bocsi de én nem puszilkodok, akkor vagy bunkónak hisznek, vagy fertőző betegnek, vagy antiszociálisnak. Pf.

2018. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok túl pusziszkodó. El nem húzódok ha valaki odajön de én nem kezdeményezek. Ha nem a szüleim előtt találkozunk tesómmal se puszival köszönünk.


5-7 éves unokatesóimtól is csak én nem kunyerálok. Ironikus módon mégis csak nekem akar adni a kisebb -ha a család erősködik hogy valakitől legalább köszönjön el :D (én nem kapom el közben hogy "végignyaljam" csak oda tartom az arcom- talán ezért)

Ha mégis puszival köszönök akkor is csak oda tartom az arcom és kicsit csücsörítek nem is cuppantok, nem is nyomok arcra puszit.

Még senki se sértődött meg

2018. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!