Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm péntek délután...

Barátnőm péntek délután felhivta az apját hogy a pasijánál alszik és ma ment haza a barátnőm 16 éves a barátja meg 17. milyen szülő az ilyen? Ti megengednétek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 22:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem picit féltékeny vagy. Nem?

Ha megbízik a srácban, akkor nem gond szerintem.

2010. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
:) Semmi gond nincs vele.
2010. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Minden szülő máshogy neveli a gyerekét és másképp gondolja az ilyen témákat.én 17éves vagyok,mégis a barátomnál lehetek egész hétvégén:)Tudod,nem minden fiatal buta is,hogy hülyeségeket csináljon és felelőtlen legyen
2010. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
Milyen szülő az ilyen! Engedékeny. Tele van bizalommal! Harmonikus kapcsolatban élnek. Bíznak a srácban.
2010. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Jó evvel nincs baj h hétvégén együtt vannak de én nem alszok ott barátomnál reggeltöl estig együtt vagyunk de nem elszunk egymásnál. Ám nem vok féltékeny csak tudod levoltam szarva legalább egy hétig nem hivott fel h mi van velem aztán mikor ugy volt h lehet h terhes akkor egyből jó voltam neki. Én a gyerekemnek nem engedném meg h 2 honap után ott aludjon a barátjánál legalább félévet járjanak és akkor is ugy h másnap már jöjjön haza
2010. jún. 6. 22:16
 6/31 anonim ***** válasza:
68%
Neked ehhez rohadtul nincs közöd, törődj a magad dolgával. Ne legyél irigy dög, nem áll jól.
2010. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
anyádat! egyébként meg ő az irigy mert állandoan mikor a megyek barátomhoz mindent kitalál h ne találkozunk! de ti nem akadnátok ki h levagytok szarva és vmi baj van vele akk egyből hozzám jön segitségért?
2010. jún. 6. 22:34
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésedben azt fogalmazod meg, hogy milyen szülő az ilyen. Többen írták, hogy elfogadó, megért, engedékeny. A további hozzászólásodban kritizálod a barátságotokhoz való hozzáállását. Szerintem nem bírod őt, s talán ezért akarsz itt megerősítést kérni. :(
2010. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
81%
akk mond meg neki h szarul esik h leszarja a fejed,de ha gáz van nyalizik...de attól még nem szólhatsz bele h hogy nevelik őt,neki ilyen jófej szülei vannak...
2010. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
Jaa akkor itt nem is az a baj h ott aludt meg a szülei milyenek hanem hogy nem törődött veled. most ha szüleid tiltják sem biztos hogy veled akarja tölteni az idejét. Ha igazi barátnőd akkor örülj h boldog és azzal van akit szeret....
2010. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!