Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én gondolom rosszul vgy...

Most én gondolom rosszul vgy tényleg ki kell azon akdni, hogy a kutyáimról úgy beszélek, mint családagról?

Figyelt kérdés

Versenytáncolok és az eddigi párom abbahagyta a táncolást. Azóta több lánnyal próbáltam, hogy milyen pár lennénk. Az utolsó rostán 3 lány maradt fenn és velük külön-külön beszélgettem, mert az is nagyon fontos, hogy megértsük egymást.

Nos az egyik lány teljesen kiakasztott. Arról beszélgetünk, hogy milyen családja, miért akar velem táncolni. Aztán ő is rákérdezett az én családomra. Én elmondtam neki, hogy a szüleimmel, bátyámmal meg a kutyáimmal élek. Ő erre azt mondta, hogy ő nem az állatim érdeklik, hanem családom. Mire én rögtön mondtam, hogy nekem ők is hozzátartoznak a családomhoz. A lány meg elkezdet pattogni, hogy miért kell megsértenem a családomat azzal, hogy az állatokat egyenrangúként kezelem velük.

Erre én ajtót mutattam nekik, de a szívemet nem hagyja nyugodni, amit mondot. Tényleg megsértem ezzel őket?


2010. jún. 7. 20:04
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
71%
Nem, az ilyen emberrel nem érdemes foglalkozni. Nekem az állataim a gyerekeim, akinek ez nem tetszik az tehet egy nagyon nagy szívességet.
2010. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
86%

Belém is általában belém kötnek, mert a macskámról beszélek családtagként.

Nem sérted meg ezzel a családodat, ez a lány vagy nem szereti az állatokat, vagy sosem volt még neki...

2010. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is furcsa, ha valaki családtagként emlegeti a kutyáját/macskáját, de azért ilyen szinten nem akadnék ki, csak az illető ne akarja rám erőltetni az ő véleményét, miszerint nekem is hasonlóan kellene éreznem.
2010. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen igazad van! Az ilyen ostoba embereket nagy ívben el kell kerülni! Az én kutyám is olyan mintha a gyermekem lenne! Teljesen családtag és többre becsülöm mint az ilyen ostoba embereket, mint ezt as lányt pl..
2010. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
83%

Én imádom a macskáimat. Amikor az egyik beteg lett, akkor közöltem az állatorvossal, hogy ha több százezerbe kerül is, gyógyítsa meg. Nagyon fontosak a számomra, és az egész családom családtagként kezeli őket.

Ez a lány csak hisztis... nem kell vele foglalkozni.

2010. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
86%

Biztos nem volt még semmilyen állata, ezért mondta, amit mondott. Egy kutyást csak egy másik ért meg igazán:)


Fel a fejjel! Kissé erőteljes voltál ("ajtót mutattam nekik"), de őszine, egyenes. Keress olyan társat a tánchoz, akivel egy húron pendültök ebben a kérdésben is:)

2010. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
95%
Fogadd el, hogy az emberek nem egyformák! Van, akinek az állat egy "rühes dög" Az ilyennel nem érti meg magát az, aki viszont állatszerető. Van egy nő az utcánkban. Minden embert utál, feljelent, kritizál, de az állatokért bolondul. Mondjuk én azt szeretem, ha valaki szereti az állatokat és tiszteli az embereket, azokat is, akik éppen nem rajonganak az állatokért.
2010. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is van állatom, de azért nem egyenrangú a családommal :P Ha választani kéne a kutyám haljon meg, vagy a tesóm sztem egyértelmű ki választanák. És szeretem az állatokat de engem is idegesít amikor egy ismerősünk úgy beszél a két pincsijéről mint egy emberről és többet foglalkozik velük mint a gyerekével.
2010. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
51%
Van egy macskám és egy kutyám. Nagyon-nagyon szeretem mindkettőt. De soha nem jelenteném ki, hogy ugyanúgy szeretem őket, mint az édesanyámat, a férjemet, vagy a nővéremet. A háziállat nem családtag.
2010. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az ajtót mutattam az annyit jelent, hogy megmondtam, hogy lehet bármilyen jó táncos ezzel a stílussal soha nem lesz a párom, tehát ott az ajtó (és rámutattam az ajtóra).

2010. jún. 7. 20:29
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!