Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy 19évesen kapjak egy gamer számítógépet? Van rá pénzem, de nem egyezz bele senki sem. És csak erős telóm van. És mondom nekik, ha megkapom a pcmet, jobban fogok viselkedni.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 11:19
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
EZ NEM ÁPRILIS TRÉFA
2018. ápr. 2. 11:24
 2/21 anonim ***** válasza:
9%

Elmondom, hogy én hogy csinálom ezt a fiammal. Az mindenképp dicséretes, hogy összeszedted az árát magadnak, de előbb teljesíts, ne ígérgess. Nem a te kezedben vana gyeplő. Szóval ha a fiamnak kell valami, akkor az első, hogy össze kell szedje az árát, aztán pedig valamilyen közös cèlt tűzünk ki (leginkább tanulmányi) és ha azt elérte, akkor megveheti. Ha az eredménye romlik, akkor az ehhez az eredményhez kötött célt is megvonom.


Ennyi.

2018. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy 19 évesen ELVILEG felnőtt vagy, és van is rá pénzed, akkor minek kell a szüleid engedélye? Megveszed és kész. Nincs ebben semmi bonyodalom.
2018. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
93%

Biztonsan a szülei kibąsznäk az ablakon a gépet :)

https://www.youtube.com/watch?v=6_Ii6f7Gh6o


:D :D :D

2018. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
19 vagy,elmész és megveszed!
2018. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar 19 évesen, hogy jobban fogok viselkedni? Ezt a 10 évesek mondják. Vagy esetleg alkoholisták, játékgépfüggők, stb.

Másik dolog, hogy 19 évesen még én is nagyon függtem a szüleimtől, a házukban éltem, tőlük kaptam minden pénzem, de ha összespóroltam magamnak pénzt, akkor azért vehettem, amit szerettem volna. Esetleg azt kell átgondolni, hogy nem kell-e másra. Pl. felsőoktatásba nem tervezel-e menni, mert ott lehetnek kiadások...

2018. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Ha egy nagykorú embernek van egy vágya és meg is van a rávaló, akkor nem kérdez.

Dönt, közöl, megy, vesz, hoz. Ennyi.

És nem megkapod hanem megveszed.


Ha csak részösszeg áll rendelkezésre, akkor persze érdemes valami kompromisszumos üzletet kötni.


De légy biztos magadban, légy biztos a jó döntésben. Akkor nem kell a szülői megerősítés.

2018. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mérges nagypapi jól megbüntette az asztalt is. XD
2018. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

Ha a videót jól értettem, akkor nagypapi nem lakik ott és a srácnak az a munkája, hogy játéktesztelő...

Na most ha az én házamba átjönne, baszogat hogy menjek el dolgozni, majd a munkaeszközömet tönkreteszi ez után az asztalt is, akkor a maradék asztallappal úgy fejbeb@$znám, hogy onnan nem kel fel. Utána kifizettetném vele a kárt.

2018. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
3.8 millio feliratkozo a csatornan 32 millio megtekintes uj hazat vesznek ebből nemh konzolt
2018. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!