Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Edina névről?...

Mit gondoltok az Edina névről? Nekem nem tetszik a saját nevem :S

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 16:08
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
nagyon szép ez a név a kisunokámat is igy hivják.
2010. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én is Edina vagyok, szeretem a nevem. A becézései közül mindent utálom kivéve az Edi-t. Az nekem olyan kis aranyos. :)
2010. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Legjobb barátnőmet így hívják. Neki a kedvence az Edike, Edi becézés, de sose jön a számra. :D Meg szerintem az Edina így teljesen, olyan jól hangzik.
2010. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
igen, egy újabb kommentelő akit szintén így hívnak! az hogy Edina ... hát azzal úgy vagyok hogy végülis elmegy...de lehet hogy furcsa hogy valaki így beszél a saját nevéről de én a Dinát és a Dinácskát egyenesen IMÁDOM! és annyira örülök hogy engem így hívnak! aki szeret engem az mind Dinának hív és ennél jobb nevet én nem is kívánnék magamnak :)
2011. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Én is Edina vagyok ^^ Elég hosszú ideig utáltam a nevem. Egyrészt mert igen, a becézései qwa szarok, már elnézést. Nem is nagyon becéznek, max Edynek. Ezért is utáltam. De elolvastam a jelentését, és hihetetlenül illik rám, így végülis megszerettem :))
2012. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Az én nevem is Edina, és tetszik a nevem! Örülök, hogy ezt kaptam! Legtöbben Edinek hivnak, vagy Edinának....a legjobban azt szeretem ha nem becéznek, mivel nem hosszú név...

Klassz név az Edina!

2013. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Én is edina vagyok,de csak azért nem nagyon szeretem a nevemet mert nem nagyon ismert és mert szörnyű a becézése,engem dinának szoktak becézni, de mondjuk a mamám meg edinácskának... -_- de mondjuk jobb mintha mária lenne a nevem vagy juliska... :)

14/L

2014. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!