Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölitek az apátokat?

Gyűlölitek az apátokat?

Figyelt kérdés
Ha visszagondolok kiskoromra, 2 kisgyerek jut eszembe, akik nagyon sírnak, és azért könyörögnek, hogy épp aznap a seggrészeg apjuk ne verje agyon az anyjukat. Szerencsére ma már más a helyzet, de magamban képtelen vagyok megbocsátani a sok szörnyűséget, ami kicsiként át kellett éljek. Mondja már meg nekem valaki, hogy egy kisgyerek hogyan dolgozzon fel egy ilyen dolgot??? Sosem bocsátom meg, és egyszer eljön az az idő, amikor majd fordított lesz a helyzet. Már várom.
2010. jún. 12. 06:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valahol igen, összességben meg megszűnt létezni számomra. Enyém soha nem ivott, de rosszabb volt sokszor mint aki igen.
2010. jún. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én imádom őt:)

18/L

Viszont azt sajnálom,hogy vannak szemétre való "édesapák".

2010. jún. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát én sem tudok megbékélni apámmal.

enyém nem iszik de alap járaton buta.de most már csak anyuval.de ez talán még rosszabbul esik.régen engem meg tesómat is utált vagy legalábbis nem kedvelt.nem tudom nem e az a tipikus dolog váltotta ki belőle az ellenszenvet a gyerekeivel kapcsolatban hogy mikor megszülettünk akkor úgy hallottam a férj mindig kicsit kiszorul a feleség életéből mert lefoglalják a gyerekek.ezt nem tudhatom biztosan mert akkor még kicsi voltam.de mióta fel tudom ezeket fogni azota más sincs mint ha hozzá szol anyu ordít vele.már nem is beszélget vele senki szívesen mert bunkó.most már annyi hogy velem elvan ha muszáj de szerintem azért mert már elköltöztem azota szoba áll velem.tesóm ö még ott lakik de öt letojja,engem is folyton leszólt amíg ott laktam.soha nem szolt hozzánk csak amikor cseszegetni akart.22 éves vagyok de nincs egyetlen emlékem róla hogy valahol boldogan el lettünk volna.ahol ott volt mindig kialakított botrányt.és ahogy öregszik rosszabb.már a barátok sem hívják sehova őket mert nem bírják elviselni hosszútávon.inkább anyut kedvelik.eszméletlen buta természete van és azt hiszi ö maga a tökély.na most meg az az új hobbija hogy két évente úgy dönt hogy ö nem dolgozik többet mert neki senki ne mondja meg mit csináljon.(érti ezt a főnökre)ez két évente jön rá és ki tudja meddig tart..legutóbb másfél évig tartott.

szóval én nem értem meg őket.

2010. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem gyűlölöm, inkább szánom. Elhagyott, elzüllött, drogozik, gusztustalan körülmények között él. És gyerek. Még így, 40 valahány évesen is gyerek. Nagyon, nagyon szánom, amiért lett volna esélye változtatni, de nem tette.
2010. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem gyűlölöm, de nem is szeretem, semleges érzések fűznek hozzá. Persze, ha talaj részegen hazajön, akkor gyűlölöm. Hála nem vert engem, se anyám, amikor élt, de azért lelkileg kikészítő egy részeg ember... Plusz tiniként ciki volt a barátaim előtt, amikor neki állt magyarázni, közben állni nem bírt a lábán...


20/L

2010. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem is semleges,én úgy nézem,mintha nem is lenne apám.

14éves vagyok,3évesen hagyott itt minket az apám,+ megis fenyegetett minket.

Azóta nem hívott.

csak pár hónapja küldözgeti az üres sms-eket hogy megmutassa ő is létezik.Engem meg igazából nem érdekel,ha eddig nem keresett most se keressen. Majd ha elvégzem a jogi egyetemet találkozok vele a bíróságon,a gyerektartás miatt. Addig meg húzódjon meg.

2010. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"mikor megszülettünk akkor úgy hallottam a férj mindig kicsit kiszorul a feleség életéből mert lefoglalják a gyerekek" a feleség meg a férj életéből szorul ki normális esetben.

nem értem emberek miért képesek így eldobni maguktól a legszebb dolgot az életben, és nem foglalkoznak a saját gyerekeikkel, teljesen ostoba dolog

2010. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó könyv, Susan Forward, Mérgező szülők, én is most olvastam el, és segített valamennyire enyhíteni a szüleim által okozott lelki károkat. Most pszichoterápiás csoportba járok (a könyv hatására) és úgy érzem, végleg meg tudod bírkózni a sebeimmel.
2010. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen. arra sem méltó, hogy leköpjem. 25/nő
2010. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
teljes szívemböl...
2010. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!