Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom elhagy, majd vissza...

Párom elhagy, majd vissza könyörgi magát? Hogyan imádhat Ő bárkit is, ha elhagy? Nem tudok kérni, kérdezni, sem válaszolni sem! :- ( Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal 1 év levelezés után szeptember 4-én költöztünk össze.

Azóta most hagyott el harmadik alkalommal. Van két kislányom, akit imád. DE kérdezem én: hogyan imádhat Ő bárkit is, ha elhagy??

Novemberben elhunyt a húga, akit lányaként ő nevelt. Ezt megértettem, hogy decemberben befeküdt egy pszichiátriára ott, ahol még Ő lakott. Ő soproni, én budapesti.

Aztán haza jött. Márciusig szépnek tűnt minden. Majd elkezdte a provokálást. Én aránylag sokáig tudok nyelni, de előbb utóbb én is durranok. :-(

Akkor elhagyott, azt mondta Neki nyugalom kell és lecseréli a boldogságát.

5 nap után sírva könyörgött, hogy hiányzunk Neki hagy jöhessen vissza!

Aztán megint 1 hónapig happy és újból elkezdte, ha megkértem valamire baj volt, hogy miért? Akkor mondtam nem kell megtennie, majd én. Utána az volt a baj, mert én hülyének nézem, hogy nem tudja megtenni. Hiába mondtam, hogy én vagyok a hülye, mert nem tudom Tőle hogyan kellene kérni.

Ha kérdezett és nem úgy válaszoltam, ami Neki kellett, akkor rákontrázott egy egy válasszal helyettem. Erre is csak annyit mondtam, hogy jó, hogy Ő jobban tudja, mint én, akkor miért kérdezett. Akkor megint a vita. Végén beláttam nyelek. Csak kérdezzen, próbálok válaszolni, majd válaszoljon is magának. Nem tudok kérni, sem válaszolni.

Sajnos kiderült, hogy kérdezni sem tudok, mert már abból is vita lett sajnos.

Hiába IMÁDOM Őt, Ő elhagy.

Most az tette be a pontot Neki, hogy a Facen Valaki ráírt, hogy nagyon gyönyörű csajod van és vigyázzon rá, mert ő is szívesen szeretne engem. Erre átakart adni neki!!! :-( Állítólag poénból. Ők elírogattak egymással, majd kitalálta, hogy azt a senkit/valakit Ő meg kell verje, mert amíg nem veri meg Ő tönkre tette a kapcsolatunkat...

Majd tegnap megint elhagyott.

Szerintem az is bántotta, hogy nem volt állandó munkahelye, így Ő alig keresett, de ha szereztem Neki (6x is) állandó munkát, egyik sem tetszett Neki. Cserében azt mondta Ő mosogat és felmos rendszeresen.

Ma meg hozzám vágta, hogy Ő a mi csicskánk volt, de nagyon hiányzok Neki akkor is, ha én minden nap szexéhes voltam... Na ez betette a kaput!!! :-(



2018. máj. 8. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el menni, ha visszamegy küld el, nézd a gyerekeidet, nekik kell az állandósság és ez a férfi ezt nem tudja megadni nekik.
2018. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudlak sajnálni, a gyerekedet viszont igen, amiért ilyen lábtörlő anyja van.


Remek példát mutatsz neki... :(

2018. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi bolond, ráadásul lelki sérült.

De te is az vagy, ha a fent írtak ellenére ragaszkodsz hozzá.

Minél messzebbre tőle, ha jót akarsz magadnak hosszú távon!

2018. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az ilyen kapcsolatokban mindíg a gyerekek a legnagyobb áldozatol,és az anya igen is felelős emiatt.

Nem szabad egy ilyen példát mutatni egy gyereknek,sőt később lehet a gyerekekkel is ilyen lesz a párod,ha felnőnek téged fognak utálni a gyerekkoruk miatt.


Nem melleslegagadra is kéne gondolj,egy léhonda te tartod el,neked már szavad s lehet,ez nem egy normális kapcsolat ismérve.


Egyébként én azt gondolom ez inkább már pszcihiátriai eset,îgy egy normális ember nem viselkedik,csak aki beteg....


Én a sarkamra állnék és a gyerekeim érdekét helyezném az első helyre!

2018. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeid mellé hogyan engedhettél egy pszichopatát aki kibe jár a kezelésekről,szerinted hova tünik,konkrétan beteg ember,azért is nem ohajt dolgozni,most azt vkit akarja verni aztán a gyerekeidet téged. Legyen eszed,meg egy év levelezés után minek költözöl össze vadidegennel,a levelezés nem együttélés..
2018. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tette be a kaput! Egy kicsit sír és visszafogadod.

Pedig az lenne a legjobb, ha mindenhol tiltod, törlöd, megváltoztatod a számod, és zárat cserélsz. És ha oda mer menni, akkor rendőrt hívsz rá.

Azt eltaláltad, hogy nem imád, még csak nem is szeret. Kihasznál, kiidegel és tönkre teszi a gyerekeid. Te se tudod, hogy mit eszel rajta. De ennél egyedül is jobb, mint egy elmebeteggel.

2018. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Rohadtul idegesítő, hogy minden személyes névmást nagybetűvel írsz. Sosem értettem az ilyen embereket.


Amúgy a helyzet a következő: egyikőtök se normális.

A pasi egy szórakozó barom, amikor lelép, nyilván csal téged fűvel-fával, aztán visszakullog, mert te mindent elnézel neki.


Te meg, ahogy írták előttem, csicska lábtörlő vagy. Veled tényleg bármit meg lehet tenni. Bele lehet sz...rni a szádba, te még akkor is csak elnézést fogsz kérni. Hát nincs neked semmi önbecsülésed? Azt akarod, hogy a gyerekeid is úgy éljenek majd, hogy napi szinten a sárga földi lealázza őket a partnerük? Mert úgy fognak...ezt a példát látták otthon, azt fogják hinni a nyomorultak, hogy ez a normális.


Na, EZ a legnagyobb szemétség ebben a történetben.

2018. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Előző ha nem tudsz normális stilusban kommentelni,inkább ne irj,mindenhova oda böfögsz vmi szépet.. Le lehet ám kulturáltan is irni a dolgokat.
2018. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintetek miért nem tudok beszélni Vele?

Valóban lelki beteg, de nem csalna meg és kórházba is csak a halál eset után volt. Most és a múltkor haza ment az Ő kertes házába Sopron mellé... Abba a faluba, ahol a Testvéréék, rokonai és barátai is élnek.

2018. máj. 8. 19:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,a gyerekeidnél miért egy beteg pasi p-cse a fontosabb? Komolyon néha anyák nem nevezhetőek anyának,mert a micsodájuk fontosabb mint a gyerekeik.
2018. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!