Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri magánnyomozót fogadni?

Megéri magánnyomozót fogadni?

Figyelt kérdés
Sokan ajánlották őt: [link] de nem tudom hogy egyáltalán van e értelme az ilyesminek? Szerintetek felesleges pénzkidobás? A párom hűtlenségére gyanakszom, de nem tudok dönteni hogy felfogadjam vagy megpróbáljam saját magam "megoldani" a dolgot. Kérem segítsen valaki aki hasonló cipőben jár(t) nagyon el vagyok kenődve :(
2010. jún. 14. 20:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
Beszélgetést ismered?
2010. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
39%
Ez most egy reklám?
2010. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
21:02 Igen, ez most egy reklám....... Nyilván minden leendő ügyfél a Gyakori kérdéseken néz utána ilyen jellegű dolgoknak... NEM!!! Ez a problémám!
2010. jún. 14. 21:04
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
A beszélgetás jó dolog, de a másik fél nem biztos, hogy akar és ha igen, akkor is hazudhat.
2010. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom, nem kérdeztél rá..csak selyted? miből gondolod h ez történik? Van rá okod? Szerintem ne fogadj, csak pénzkidobás, előbb utóbb rájösz, vagy már rá is jöttél.
2010. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Hagyjuk már a beszélgetést! Mit ér el vele, legfeljebb azt hogy "jajj drágám hogy gondolsz ilyet rólam, én téged szeretlek" zagyvaságot bele magyarázza fejedbe, és ettől majd este tudni fogsz aludni hülyeség! Szerintem vegyél ki szabit a munkahelyed és nézz utána te, szerintem te is eltudod játszani a James Bond-ot !;)
2010. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%

Ha beszélgetni nem tudnak őszintén egy kapcsolatban, akkor minek vannak együtt???

Én a párommal mindent megbeszélek, őszintén...

2010. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Mert ha megcsalta az már nem megy olyan könnyen az őszinteség, mert a másik fél nem érez semmi furdalást, és beszélgetésből is csak a hazugságok áradnak! Ezért kell minél előbb lebuktatni hogy ne fajuljon oda hogy elválik és akkor vége az egésznek...
2010. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
34%
még mindig ezen a témán pörögsz, már ne haragudj? egy őszinte beszélgetés sokkal többet érne minthogy kidobd a pénzed erre, feleslegesen. és ha megcsal? hódítsd vissza. inkább ezen járna az eszed ennyit.
2010. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A probléma az, hogy a magánnyomozó a párod szívébe úgysem lát bele...Én annyira érzem, hogy van valami baj, álmodtam is sokszor egy időben, hogy van egy lány...És párom rendületlenül tagad, de ha kérdezem, mi a baj kettőnkkel, akkor a válasz "nem tudom", meg miért képzelődök, mikor csalna meg? És egy kis magánnyomozás után (néhányszor belenéztem titkon a nyitva hagyott levelezésébe), és a telefonja is tiszta, szóval nagyon úgy tűnik, nem csal meg. Meg paranoiás is vagyok az igaz, annyira féltékeny voltam egy lányra, de meglátva a köztük zajló levelezést, azt látom, hogy megmaradnak a hivatalos stílusnál és maximálisan felvállal előtte a párom, szóval nem is találtam semmit, meg paranoiás is vagyok...

És mégis, volt egy fordulópont a kapcsolatunkban, amikor hirtelen szűnt meg a szerelem, túl hirtelen, és az akkori rossz hangulatát csakis egy másik lánnyal tudom magyarázni. Nem csalt meg vele, és engem választott végül, ez nagyon úgy tűnik, és mégis, sokszor érzem azt, hogy azért nem vagyok már én neki a legszebb, mert már más neki a legszebb.

Tehát egy magánnyomozó valószínű semmit sem találna, és nálunk mégis baj van.:(

2010. jún. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!