Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok a...

Ti hogyan reagálnátok a helyembe egy ilyen helyzetre?

Figyelt kérdés
Ma volt itt nàllunk édes apám vendégségbe,és a kicsi fiammal be mentek a szobába jàtszani. Az utàn el ment és mi délutàn észre vettük hogy a félre tett pénzünk el tünt a szobàból. Ahol a kis fiammal épp játszottak kerestük a pénzt nem-e pakoltuk el véletlen valahova mi de nem,találtuk. Szóval arra gyanakszunk hogy el tette.De mivel bizonyíték nincs igy eléggé érdekes egy helyzet.Teljesen tanácstalan vagyok nem szeretnék senkit se meg gyanúsítani de eléggé sok pénzünk tűnt el.
2018. máj. 28. 09:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves a gyerek? El tudja már mondani, hogy mi történt?
2018. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
18-hónapos sajnos még nem ő még csak szavakat mond.
2018. máj. 28. 09:50
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Csak abból indulhatsz ki, hogy mi volt az a pillanat, amikor még biztosan megvolt. Ha ez mondjuk egy hónappal ezelőtti időpont, akkor csöppet sem biztos, hogy apukád volt. És akkor kb. reménytelen is felderíteni, hogy ki vitte el. Ha egy nappal azelőtti, akkor már könnyebb végiggondolni, kik mentek be az idő alatt a szobába. Vagy nem maradt-e őrizetlenül nyitva a lakás, hogy egy besurranó tolvaj beszaladjon. Akár úgy, hogy otthon volt valaki, csak másik helyiségben, és nem hallotta, hogy bejön valaki.

Illetve azt is végig kell gondolni, apukádról ilyet föltételezel-e. Én a magam szüleiről semmiképp, de sokféle ember van a világon.

Meg azon is el kéne gondolkodni, vajon megfelelő módon őriztétek-e. Gondolom, azért nem elöl hentergett egy borítékban. Sokan a fehérneműs szekrénybe teszik, ez annyira tipikus, hogy a tolvaj is ott kezdené keresni.

Ennél jobb, ha olyan helyre teszed, ahonnan csak több percig tartó pakolás után lehet előszedni: mondjuk ágyneműtartóba, tehát szét kelljen nyitni az ágyat, hogy hozzáférjen az ember.

2018. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Az előttem író mindent leírt,egyetértek vele.
2018. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
a pénz előző napokon még meg volt.Ez az érdekes báris a férjem ezt mondja,Én nem nézegettem a pénzt mikor volt meg utoljára csak azt tudom hogy oda tettük ahol volt.
2018. máj. 28. 10:28
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a férjed elköltötte valamire, csak nem meri bevallani. :)
2018. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

azt reálisnak tartod hogy apukád nyúlta le?

hogy áll anyagilag?

Rajta kívűl ment valaki abba a szobába?

Ha minden jel azt mutatja hogy ő volt,-akkor sajnos nincs más verzió csak hogy egyenesen rákérdezel,persze higgadtan.. és ha tagad akkor lehet én azt mondanám: a biztonság kedvvért raktatok be rejtett kamerát (betőréstől tartva) és láttátok hogy ő volt.

ha még itt is tagad akkor viszont nagy valószínűséggel nem ö tette

2018. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Vannak még emberek, akik a párnacihában dugdossák a megtakarításaikat? Na, akkor bárki költötte/dugta el, vagy szórta ki az ablakon mert még kicsi és nem tudja mi az a bankjegy... ez volt a tanulópénz. Ezzel már nincs mit csinálni, akárki tette is, nem fogja visszatenni a helyére.
2018. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
ÉS a fater tudta hol van az a pénz? El volt dugva vagy szem előtt volt? Rá van szorulva a pénzetekre?
2018. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
apám sajnos eléggé zűrös életet él nem dolgozik iszik stb. Nem szokásom senkit se meg gyanúsítani de rajta kívül és a páromon és rajtam kívül nem járt senki sem a szobában.Nem volt eldugva a pénz a szekrényen volt a polcon a legfelső polcon lehet ez is volt a baj hogy nagyon szem előtt volt a pénz ezt mondtam a páromnak is hogy jobban el kelett volna dugni.De most már késő bánat.
2018. máj. 28. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!