Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi azt elvált nöként,...

Más is érzi azt elvált nöként, h az én házam az én váram?

Figyelt kérdés

Idö kellett amig megtanultam értékelni a magányt , a csendet , család nincs es egyedul lakom

Napközben alig várom érjek haza

Amikor belépek a házba , csend van es nyugalom . Keszitek egy kávét , olvasgatok . Ha van kedvem elmosogatok, ha nincs , akkor nem . Ha van kedvem fözök , ha nem nem.

Bekapcsolom a tevet , bugyiban járkálok

Este kártyát vetek , mécsest gyújtok

Senki nem kér számon, nem bánt , nem manipulal , de nem is szeret

Neha vágyok párkapcsolatra , de annyira magával ragad ez a sok szin , kellemes sarok , illat itthon , vigasztalóan hat rám , kinézek egy parkot látok , madárcsicsergés, vékony patak

Sok zöld .

Biztonságban érzem magam mint egy anyaméhben .

Nehez elhagyni a burkot

Ti vagytok igy ? Mi ez az allapot ?



2018. jún. 23. 09:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%

Természetes... én mondjuk a párommal kapcsolatban érzem ezt.


Örülök, ha hazaért, ha beszélgetünk, amikor reggel rám mosolyog, átölel, éjszka magához húz, és úgy alszunk tovább.

Mikor kiborít a kis trollkodásaival, megdicséri a főztöm, stb.

2018. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Ez az állapot az, hogy jól érzed magad az életedben.


Ha vágysz kapcsolatra, mint írod, keress olyan partnert, aki mellet ugyanígy biztonságban érzed magad, önmagad lehetsz és nem akar sem megváltoztatni, sem a bejárónőjévé tenni, sem manipulálni.

2018. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Más is érzi.
2018. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Férfival is lehet ezeket csinálni. Én akkor éreztem az általad leírtakat, amikor a szülői házból költöztem el.
2018. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Ehhez nem kell nőnek lenni.


Mellesleg az igazi párod akkor találod meg, ha akkor érzed magad így, amikor ő is ott van. Nem csak addig, amíg jó a szex, hanem évek múlva is. De ezt a legtöbb ember sajnos sosem tapasztalja meg, mert eszük ágában sincs hűségesnek lenni, csak utólag jönnek rá. (Már aki.)

2018. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Természetesek az érzéseid, és azt javaslom, keress párt. De csak olyan mellett horgonyozz le, aki nem akar megváltoztatni, hanem elfogad olyannal, amilyen vagy. Kompromisszumokat persze lehet és kell is kötni, de feladni a személyiséges soha! Sok sikert!
2018. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

Ez az ellentmondás. Egyfelől a függetlenség, szabadság, ami nagyon fontos, másfelől a magány. Benne van az önzőségnek, alkalmazkodóképtelenségnek a veszélye, ha ez sokáig így marad, viszont nem lehet megjósolni a jövőt, lehet, hogy soha nem is lesz szükséged az alkalmazkodásra. Tulajdonképpen szerencsés vagy, hogy ezt már képes vagy pozitívumként megítélni, viszont az ember társas lény. De azt mondják a szakemberek, akkor vagy készen egy új párkapcsolatra, amikor önmagaddal már harmóniában vagy, és nálad most ez áll fenn.

Hasonló a helyzet özvegyként is.

Mennyi ideje vagy egyedül?

2018. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

"Este kártyát vetek"


Az meg micsoda?

2018. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Biztos kíváncsi azért arra, mikor jön a következő pasi az életébe.
2018. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez az az állapot, ami a legtöbb párkapcsolatban nem létezik: nem nyomnak el, nem néznek cselédnek, nem hárítanak rád olyat amit nem akarsz: Úgy hívják harmóniában vagy magaddal.
2018. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!