Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Krisztofer...

Mi a véleményed a Krisztofer névről?

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 10:56
1 2 3
 21/23 fecsi válasza:
65%
Szép Magyar név!
2018. aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Krisztofer a nevem :D

Mihálovics vezetéknévvel kicsit furcsa, de hát sebaj.

Gyerekkoromban nem cseszegettek vele annyira. Maximum Krisztinek csúfoltak de nem volt tűrhetetlen.

Magamat nem tudnám más névvel elképzelni.

2019. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha magyar gyereknek lesz; akkor mindenképpen tennék mellé szerintem valami tipikus magyar nevet, ami kicsit kompenzálja, hogy eléggé idegenül hangzik. Pl szerintem Krisztofer Mátyás, vagy Levente, vagy valami ilyesmi; és akkor máris nem lenne annyira szokatlan, érdekes, meg fura kissé, tehát nem lenne tőle tehát annyira idegen; ha lenne mellé még egy magyarosabb keresztneve is. És úgy már tök jól hangzik szerintem. Egyébként a Krisztofer név nekem szebb lenne, mint a Kristóf; csak tehát annyira idegen lenne magyargyereknek szerintem e név; és akkor tennék mellé másikat. (Látom egyébként , hogy régebbi a kérdés; de gondoltam, azért már leírom.)
2020. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!