Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan fogadnád, ha az...

Te hogyan fogadnád, ha az elvált szüleid újra összejönnének?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mélységesen megdöbbenék és nagyon nem örülnék neki, de nem az én házasságom, szóval amíg engem nem bánt senki addig nem szólok bele.
2018. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Örülnék.
2018. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ, miért váltak el.

Ha csalta, ütötte, verte, kifosztotta, nem törődött velünk az apám/ vagy az anyám, akkor nem örülnék neki.


Ha nem egyeztek, esetleg közbejött a egy másik szerelem, tehát nem kriminális okok miatt váltak, van olyan, hogy rájönnek mind a ketten, hogy őket teremtette egymásnak a jó Isten.

2018. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Se veled se nélküled kapcsolat az ilyen...
2018. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Megszakítanám az édesanyámmal is a kapcsolatot.
2018. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
valószínűleg csalódnék mind2-ben. ..gondolom nem véletlenül váltak el, oka volt neki. ha ok volt a szakításra, házasság felbontására..akkor nem örülnék ha újra elém állnának azzal h együtt vannak. bohócnak nézném őket!
2018. szept. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Én lennék a legboldogabb ember a világon, ha a szüleim ismét szeretnék egymást és teljes családban élhetnék. Nagyon sokat jelentene nekem.
2018. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Érdekes lenne. Apámmal megromlott a kapcsolatom (kb 1 éve nem beszélek vele) és már újra is házasodott.

Édesanyámnak több éves boldog párkapcsolata van :)

Plusz nyomos indokok voltak azért, hogy elválljanak. Röviden annyi, hogy hiába próbálták megoldani az eltávolodást nem ment és ezért elváltak. Meglepne ha újra együtt lennének.


Amúgy szerintem is jobb hogy elváltak. Gyerekként is láttam hogy anya nem boldog apám mellett.

2018. szept. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A gyerek soha ne törjön pálcát a szülei felett, mert nem tudhatja a kapcsolat megromlásának igazi okát igazán.Kivéve persze ha részeges agressziv szülőről van szó.Persze azt is csak a szülők tudják miért is alakult ugy a kapcsolat.

Ha egyébként egyikkel sincs "komoly" probléma én biztos örülnék neki.

2018. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!