Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha nem vettek fel az...

Ciki ha nem vettek fel az egyetemre tavaly és most a szüleid tartanak el már egy teljes éve, mert nem dolgozol? Szóval ciki ha nem tanulsz tovább és nem is mész el dolgozni helyette? És elsősorban: MIT GONDOLSZ EGY ILYEN LÁNYRÓL?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 19:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%

naplopó, közveszélyes munkakerülő!


még arra sem volt hajlandó, hogy megkeresse az első egyetemi évére a költőpénzt!

2010. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
azt, hogy ideje elmennie dolgozni
2010. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
CIKI!Nem bántani akarlak, de szánalmas, semmirekellő az ilyen!Nekem lesült volna a képemről a bőr, ha se tanulni, se dolgozni nem dolgoztam volna, hanem csak éltem volna a nagyvilágba a szüleim nyakán!
2010. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
nem úgy néz ki mint egy munkakerülő... drága szemcsi, táska, magassarkú...
2010. jún. 22. 19:38
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen lány szerintem egy lusta dög....

senkit nem akarok megbántani ezért csak ennyit írok...

2010. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

Well,ha egyetemre járnál,valószínűleg akkor is a szüleid tartanának el.

Az ciki,ha egy évig nem csinál semmit.Legalább beiratkozhatna okj-re vagy nyelvtanfolyamra.

Én is felvételi előtt állok,várok a papíromra,de ha nem vennének fel én ezt a kettőt csinálnám.És meglehetősen szégyellném magam,ha otthon döglenék a nyakukon.Inkább hasznossá tenném magam.

2010. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Hasonló a helyzet nálam , én most fogok halsztani 1 évet.

Szerintem a mai helyzetben, amikor alig lehet munkát találni érthető. Próbáltál munkát keresni? 20/F

2010. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%

nem értelek... annyi OKJ-s képzés van ahová kb annyi a elvétel hogy mész és ki töltesz egy papírt és máris bent vagy! Én így kerültem az Eötvös Lóránd Tudományegyetemre! Úgyhogy mo

mindenképpen állj neki neten keresgetni! Mit csináltál egész évben amíg a szüleid dolgoztak? Ha segítség kell tanulással kapcs.-ban írj privit!

2010. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
19:38!Nem lehetetlen!!Ezt azok mondják, akik mentegetni akarják magukat!Nem kell, hogy büdös legyen a munka, amit ajánlanak, el kell vállalni, nem pedig válogatni a mai világban!Nekem ha nem lenne munkám, elmennék akár utcát söpörni, mert nem szeretném, hogy valaki eltartson...Jobb az, amikor az embernek SAJÁT pénze van, nem másét költi!
2010. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

nem én vagyok az. a nővérem.

akar munkát de nem akármilyet. azt mondja hogy havi 80-100ezerért nem fog heti 40 órát gürcölni. neki a fizetés 200ezernél kezdődik.

2010. jún. 22. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!