Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megadnátok az iwiwes jelszavat...

Megadnátok az iwiwes jelszavatokat egy kíváncsi rokonnak?

Figyelt kérdés

A nagynéném iszonyatosan kíváncsi. Kb még az is érdekli, hogy mikor és mit ettem, mindig csak kérdezősködik.

Újabban az a mániája, hogy szeretné tudni az iwiwes jelszavam, mert szeretne megnézni valakiket. De nekem egy csomó üzenetem van fent (nem annyira személyesek, de azért azokat mégiscsak nekem írták az ismerőseim) és én nem adtam meg neki a jelszavam. Ezen lehet megsértődött.


Ti megadtátok volna? (Még az édesanyámnak megadtam volna, de azért egy kíváncsi távoli nagynéninek nem) Rosszul lettem?


2010. jún. 28. 20:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

dehogy adtam volna...

de meghivot küldenék neki,legyen sajátja,és nézelődjön amennyit akar...

2010. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

jól tetted, én sem adtam volna meg.

küldjél neki meghívót!

2010. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod. Én se adtam volna meg. Ha annyira kíváncsi az iwiwre küldj neki egy meghívót.
2010. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi köze hozzá Ha meg akar nézni valakiket tegye a jelenlétedben vagy regisztráljon az iwiwre
2010. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem is regisztráljon..
2010. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nem adnám én soha! csináljon magának egy adatlapot ,vegyen fel mindenkit aki érdekli és nézegese a képeit meg a stb t aztán mehet pletykálkodni h juj meg jaj . esetleg küldhetsz te neki meghivót :D
2010. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

Még barátnőmnek se adtam meg soha! Számomra az privát dolog, ha annyira nézelődni akar küldj neki meghívót! Regisztrál, és a te ismerőseid között megnézni akikre annyira kíváncsi!

2010. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy küldök neki, de azt mondta hogy nem kell, mert csak 1-2 valakire kíváncsi.

Csak utána olyan hülyén éreztem magam...Még le is csapta a telefont. Mondtam pedig, hogy inkább holnap megadom (addigra kitöröltem volna minden "titkos" dolgot) de azt mondta, hogy neki most kell...

2010. jún. 28. 20:48
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akar regelni,menjen el hozzád,v.te hozzá..lépj be neki..és mardj vele amíg megnézi azt az 1-2 embert:S
2010. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!