Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.40 éves vagyok,a férjem 50,és van egy 15 éves lányunk. Az anyósom házában lakunk már azóta hogy összeházasodtunk. Viszont most végleg elegem lett,nagyon gonosz asszony,80 éves de olyan energia van benne mint egy fiatalban.. Nagyon sok serelmet okozott már nekünk,de mindennek a teteje most volt,amikor hazugságokat terjesztett rólam a lányának. Néztem albérletet,nagyon el szeretnék menni(már előbb kellett volna) viszont a férjem hallani sem akar róla. Ő nem akar elmenni,nem akar albérletet fizetni,kényelmesebb neki itt. Elmennék ketten a lányommal,de úgy meg nem tudom fizetni egyedül a számlákat,az albérletet,és még törlesztésünk is van. Fogalmam sincs most mihez kezdjek.

Szerintetek?



2019. jan. 7. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Ott maradsz szépen és eszed amit főztél.

40N

2019. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Így jártál!


Anyagilag te és a LÁNYOD IS megszívja! Hacsak nem találsz te és/vagy a lány egy gazdatestet, akihez mehetsz/mehettek.

2019. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy óriásit hibáztam,nem kell vele szembesíteni,tudom.
2019. jan. 7. 14:10
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Miért kell belerúgni abba, aki padlón van? Kedves Kérdező, nagyon sajnálom a helyzetedet, de ennél is rosszabb, ha még gazdaságilag is a padlóra kerülsz. Nem tudom, miket mondott rólad az anyósod, ami ennyire kiborított? Egyébként 80 éves, lehet, hogy szellemileg már kezd leépülni, kitalál mindenfélét, és maga is elhiszi.
2019. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Így semmit nem tudsz. Vagy még megvárod, hogy a lányod is dolgozni kezdjen, és úgy mentek el ketten (már ha nem kezd teljesen külön életet, ami előbb-utóbb úgyis bekövetkezik), vagy megvárod míg az öreglány jobblétre szenderül. 80 éves, csak nem akar örökké élni? :)
2019. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

nagyon sajnálom a helyzetedet. Egy vénasszony tönkre tud tenni egy családot, ha ráhajt. Ami tehetsz, hogy nem hagyod. Amennyire lehet függetlenítsd magad. A hazugságról te tudod, hogy az, a lányának mondd el, hogy hazugság, a lánya meg akkor hiszi el, ha amúgy is rosszindulatú veled. Hanyagold őket.

Olvass Marcus Aureliust- sok erőt fog adni.

[link]

"Minden, amit hallasz, vélemény és nem tény; minden, amit látsz, nézőpont és nem valóság."(Marcus Aurelius)

2019. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Megkérdezhetem, hogy mit törlesztetek?
2019. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Engem is érdekelne, ha nincs semminek, akkor milyen törlesztést fizettek?
2019. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Javít:semmitek
2019. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha te is 80 éves leszel, már nem fog élni, bírdki addig
2019. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!