Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy "állandósult...

Milyen egy "állandósult harctéren" élni?

Figyelt kérdés
Olyan családi körülményekre vagyok kíváncsi, ahol a nap 24 órájában, és az év minden napján stressz uralkodik. Folyamatos veszekedés, vívás, idegbeteg és elmebeteg emberek egymás ellen vannak és semmit sem tennének a jobb életért, inkább a halálig megy a "háború". Sosincs nyugalom, éjszaka közepén is ha felkel valaki akkor is veszekedés van. Mi történik az emberekkel ott? Mi történik a gyerekkel és ha kiszabadul onnan? Történetekre vagyok kíváncsi és esetleg hogy mi sült ki belőle.

2019. febr. 10. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

Ebbe nőttem fel egy harctér volt,kelett egy pszichoterapeuta h feldolgozzam,pl anyámák verekedős ciki válni nyittott házasságát, a molesztálásom apám meg anyám egyik szeretője által,be is költöztették az épp aktuális szeretőket,a folytonos részegséges orgiákat verekedéseket,az iskolai megalázásokat az otthoni dolgok miatt,az állando hányingert h mire érek megint haza ,ki üt épp kit engem mikor fognak.. Leléptem 18 és fél évesen,és igen az első éjszaka egy pályaudvaron volt de ott végre nyugalmaz éreztem. 200 kmre mentem egy böröndel annyi érdekelt h onnan el,minél messzebbre. Haveroknál voltam,munkászszállón. Minden munkát elvállaltam még a férfi melot is,két munka kivételével bármit bevállaltam,takaritás,kutyasétáltatás holapátolás ujsághordás,épitkezéseken is voltam,és közbe tanultam,belekeveredtem egy bántalmazos kapcsolatba talán a minta miatt,de volt erőm észbe kapni kilépni,csináltam az egyetemet,aztán a munkát,megismertem a férjem,keresett nekem szakembert a multat feldolgozni h ne mérgezzen,ma már egyenesbe jöttem mentőtiszt és gyermek osztályos főnövérke vagyok,imádom a munkám a férjem,és örülök h eltudtam jönni a pokolbol,mert v öngyilkos lettem volna v gyilkos,néha a dolgok mögé kell nézni h mi megy végbe ott ahol vki végső elkeseredésében belevágja a másikba a kést..

40N

2019. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Állandósult harctér lehet az is, ha nincsenek jelenetek, üvöltözés, csak éppen néma gyűlölködés. Én ebben éltem pár évig (párom egy gyerekes özvegy pasi volt, engem is akart volna nagyon, de a gyerekét nem tudta kordában tartani). Szemét kölyök volt, igazából lehet mondani, hogy "ááá, akik szeretik egymást, azokat nem lehet szétmarni", pedig de. Bennem ott fogalmazódott meg először pont ez a szókapcsolat, hogy "állandósult harctéren" élni. Egy utálkozástól feszült légkörben ki a francnak van kedve jónak lenni a párjához, hiába szeretik egymást. A lényeg, hogy én léptem ki pár év után, borzalmas volt mindig félig kieresztett karmokkal élni egy "családban".
2019. febr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!