Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit csináljak...

Szerintetek most mit csináljak? Lent

Figyelt kérdés
Nem a családtagokat hibáztatom, hanem inkább magamat.. Tavaly lett volna még szakváltási lehetőségem, de a családtagjaim azt mondták inkább maradjak ezen. Amire másik szakra átmentem volna, ott pont nincs az az 1 tantárgy, aminek az oka lett volna a váltás. De ezen maradtam, és azóta is úgy érzem, hogy nem megy semennyire. A vizsgát is úgy érzem, hogy nem fog sikerülni.. Hiába tanultam rá, nem értem egyszerűen.. Szóval van rá esély, hogy nem sikerül.. Most mi tévő legyek? Mert így nem kapok róla semmit. És a szüleim is nagyon haradugnának.

2019. márc. 30. 11:26
 1/3 A kérdező kommentje:
haragudnának*
2019. márc. 30. 11:27
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Felnőtt ember vagy, aki felelős a saját sorsáért. Ha úgy érzed, hogy szakot kell váltani, akkor válts szakot - ez a te életed, nem a szüleidé. Hallgasd meg a tanácsaikat, mérlegelj, aztán dönts te, és utána vállald a felelősséget a döntésed miatt.

Létezik korrepetálás, vedd igénybe, és tedd le a vizsgát.

2019. márc. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonymousreview60 ***** válasza:
50%
#2: +1
2019. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!