Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova vinnétek a párotokat,...

Hova vinnétek a párotokat, hogy megünnepeljétek az évfordulótokat?

Figyelt kérdés

Nemsokára 6 évesek leszünk, és szeretném meglepni a páromat, ill. elvinni valahova itt Magyarország területén valami klassz helyre. Egy egész napos programot szeretnék neki kitalálni.

Ti mivel ajándékoztátok meg a párotokat, vagy milyen programot csináltatok neki, ami felejthetetlenné tette a napot:)

Köszönöm a segítséget!!!


Jah azt elfelejtettem, hogy a párom fiú:)


2010. júl. 6. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én valami étterembe, vacsira gondolnék. Mellé egy kis ajándék.
2010. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja én meg bocsi, nem voltam elég figyelmes.

Elmehetnétek Visegrádra is, a várat megnézni, mi nemrég voltunk ott. Gyönyörű, felejthetetlen volt. Mehetnétek hajóval Budapestről. Az is olyan szép. Meg az egész, lehet nagyokat sétálni, jókat enni, beülhetnétek egy jó kis ebédre valami étterembe. Múzeum is van. Szóval ott egy egész napot kellemesen eltölthettek.

2010. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez tényleg jó ötlet:) köszönöm.

És milyen ajándékkal lepnétek meg???


Még várok ötleteket:)

2010. júl. 6. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az évfordulónkon sohasem veszünk ajándékot, hanem elmegyünk wellnesselni! És imádjuk! Vannak elég jó helyek, elég jó áron!
2010. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:)

Tudnál nekem ajánlani helyeket?????

köszi

2010. júl. 6. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!