Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent. 19/F

Mit tegyek? Többi lent. 19/F

Figyelt kérdés

A szüleim folyton folyvást veszekednek, nagyon eltud durvulni a helyzet kettőjük között.

Nem bírok odahaza élni egyszerűen. Nem tudom mit csináljak. A legjobb lenne, ha elköltöznék, de máshova nem igazán tudok menni. Mit tegyek?! Az én szavam nem ér semmit, hiába vágok közbe, hogy hadják abba, de nem. Lekopogom, de ha elválnának, akkor sem tudnék úgy élni.



2019. jún. 6. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Hát pedig ha nem tudsz hatni rájuk, akkor csak a költözés az egyetlen lehetőség.
2019. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
gondolom még iskolába jársz, probálj közös albiba menni valakikkel, es melot vàllalni, ha nem akkor meg olyan melot ahol szàllást is kapsz, legalább addig amég talpra nem állsz. Fontos amit most leírok. 19 éves vagy, nehéz elhinni de már felnött, és nem ugy néznek rád mint 8 évesen. Tudom nehéz, de kezdj el felelösséget vállalni magadért, NEM ÉRTÜK, HANEM MAGADÉRT, azt hogy ök veszekednek oka van, az. hogy nincs eggyetértés ök tehetnek róla, de ha nagyon durva a helyzet akkor ott már régóta nincs családi idill, bármennyire is vágynál rá és jól esne. Tölük ezt ilyen formában nem kapod meg. El onnan minél elöbb! tapasztalatbol mondom. Barátnözz be, vagy ismerössel, baráttal külön. Nekem egy vad idegennel aki 40 évvel idösebb volt (papàm korú) jobb, nyugodtabb életem volt, megfértünk egymás mellett, ha valami nem tetszett neki inteligensen megbeszéltük, és igenis mikor már annyi idö utàn még jo haverom is lett, atyai tanácsokat adott, sokszor leült es meghallgatott, ugyanugy enis. Ha beteg voltam patikàba ment, ha kesöbb ért haza a melójából boltba mentem neki,.. szóval amire ki akarok térni, hogy ez a valaki egy 85. vad idegen volt, de kiegyensulyozotabb voltam mint odahaza mikor a marakodàst civakodást hallod reggel este. Hidd el a lelked bekesebb lesz. Segiteni nem fogsz tudni rajtuk. Felnöttek. Indulj el.
2019. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szántóvető ***** válasza:

költözz és dolgozz.valószínűleg szállást is fogsz kapni:

[link]

2019. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő szavakat. Igen, nézegetek munkákat, diákmunkákat, hogy legyen pénzem. És így van, tanuló vagyok, most érettségiztem le, szóbeli vizsgák előtt állok. Szakmám még nincs, ezért szeptembertől 1 éves OKJ szakmán leszek. Valós munkát ezután tudnék vállalni.


Eszembe jutott, hogy a szomszéd faluban van édesapámnak egy elhagyatott tanyája, házzal és földdel. Villany van, egy szobás, van benne ágy, konyha, gáztűzhely, spájz. Gáz nincs be kötve, sőt víz sincs, azonban van a ház mellett egy kút, aminek iható a vize. Gondoltam oda átcuccolnék, mégha nem is hosszútávra, hisz tanulok, legalább pár hétre, hónapra.

2019. jún. 6. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es válaszodra: tök jó ötlet, tedd azt. Én a helyedben biztos átcuccolnék. Nyár van. Nem kell fűtés. Vizet hordasz a kútról. Nem túl komfortos, de legalább nyugtod lesz.
2019. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!