Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most állati dühös vagyok...

Most állati dühös vagyok apámra, elmentem moziba egy pár órára, próbáltam magam jól érezni erre mire hazaérek azt látom, hogy apám felforgatta a szobámat, belenézett a személyes dolgaimba stb. most mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 19:57
 1/9 A kérdező kommentje:
egy csomó számomra nagyon fontos papírt is kidobálhatott, hogy van mersze ezt csinálni?
2010. júl. 10. 19:59
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem beszéld meg vele,hogy miért turkálódott a személyes holmijaid között?Mond meg neki,hogy az a te kis magánszférád nincs joga turkálódnia.

:S

2010. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
valami tipp, hogy miért csinálhatta?
2010. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pakolászgatni támadt kedve, vagy keresett valamit, bár fogalmam sincs ha jobban belegondolok!:S

És ez nem először fordul elő...egyszer kidobott egy kulcsot mert összefogta valamivel!:S

Nem normális, 19 éves vagyok és nem lehet egy cseppnyi magánéletem se!:S

2010. júl. 10. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ehh. Anyámnak is mindig ez volt a szórakozása, kb 10 éves korom óta (most vagyok 23). Felforgatta a szobámat simán kidobált mindent ami szerinte nem kell, nem szükséges, elolvasta a leveleimet, minden papiromat feltúrta, átnyálazta :) amikor dühös volt rám valamiért mindig lebontotta a szobámat szó szerint, leszaggatta a posztereket a falról, mindent levert a polcról a földre, a ruháimat kicibálta a szekrényből, összetörte a telefon töltőmet, dvd-imet, eltört mindig egy csomó minden :) aztán rájöttem hiába sírdogálok miatta, ő ilyen, kicsit beteg az agyára, kicsit skizofrén, kicsit elmebeteg, dehát na, hamarosan meglesz a diplomám azt tőlem úgy bontja a házát utána ahogy akarja :D
2010. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

A szemétben megtalálhatók még azok a kidobott dolgok? Ettől én is paráznék, ha nem került még a közkukába, biztos húznék egy gumikesztyűt és megnézném. És mellesleg abból láthatná, hogy mekkora bajt csinált. Nem zárható a szobád? Mással is ezt csinálja a családban?


Kellene legalább egy zárható szekrény, ahová azt teszed, amit semmiképpen nem láthat meg, illetve aminek nem szabad eltűnnie. Mégis mit mond, ha kérdőre vonod?


Nálunk a nevelőapám rossz szokása volt régen túlzásba vinni a rendrakást, de amikor kiderült, hogy csak ő hitt szemétnek ezt-azt, akkor leszokott róla, ma már semmit nem dob ki anélkül, hogy megkérdezné, kell-e. És a személyes holminkhoz végképp nem nyúl, nem is értem, hogy jut ez valakinek eszébe.

2010. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

anyám is ezt csinálta, de ő -bizonyítékot keresett h romlott vagyok-

nem talált és elkezdtem zárni a szobám

2010. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Pakold át a cuccait, amikor legközelebb nincs otthon.

Majd kérdezd meg, hogy jó érzés-e, és hogy akkor megállapodhattok-e abban, felnőtt módjára, hogy legközelebb nem fordul elő egyikőtökkel sem. Ha lehet vele beszélni, akkor a felforgatásd spórold meg, és csak simán kérdezd meg higgadtan, hogy szeretné-e, ha jövő hétvégén te forgatnád fel a dolgait, amikor épp vásárolni van...

2010. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Velem is csináltak a szüleim hasonló dolgokat. Apám felfeszgette a naplóm kis zárját, aztán végig olvasta. Ez akkor, főleg tini fejjel nagyon rosszul esett. Amikor kiakadtam, még azt mondta, hogy máskor ne hagyjam elöl. Meg volt egy bizalmas barátnőm, aki messze lakott, sokat leveleztünk, mindent megbeszéltünk egymással levélben. Anyu ment a postára épp, én kértem hogy akkor adja már fel a levelemet is, amit ennek a lánynak írtam. Kb egy hétre rá meg megtaláltam a szekrényben a levelet, kibontott borítékban. Fel se adta, csak elolvasta. Nem tudm mi után nyomoztak folyton, nem voltam balhés gyerek, kitünő tanuló voltam stb.. De bizalmam így nem sok maradt feléjük.
2010. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!