Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Már az őrületbe kerget ez a...

Már az őrületbe kerget ez a "viszony" a sógorommal! Hogy tudom semmibe venni?

Figyelt kérdés

Sajnos a sógorommal elég érdekes a kapcsolatunk. Nem nagyon szólunk egymáshoz, nem is beszélünk, nem is nézünk egymásra. Levegőnek tekintjük a másikat. Szóval nagyon érdekes. Eddig is ellenséges volt velem, mindig próbált engem figyelmen kívül hagyni. Volt egy rövid időszak,amikor normális volt velem, de tényleg nagyon rövid ideig tartott. Beszélgetéseket kezdeményezett, stb. Már meg is lepődtem, hogy mi történt vele.. de már megint bunkózik, bár nem tudom mire vélni. Én is felvettem ezt a bunkó stílusát, szóval szinte már ott vagyok én is,hogy ha beszélne hozzám, akkor se figyelnék rá.

Sajnos engem frusztrál ez, mert alapvetően mindenkivel jól el tudok beszélgetni és jó a kapcsolatom a rokonságban, de vele meg egyáltalán nem.

Érezhetően kínosan érezzük magunkat egymás társaságában és ez valahogy nem akar sehogysem elmúlni. Legalábbis felőlem nem. Valószínűleg ez a család többi tagjának is feltűnik, hogy mi olyan látványosan kerüljük egymást...

Beszélni erről nem akarok vele, tapasztalatokra lennék kíváncsi, ki volt ilyen helyzetben?


26/N



2021. jan. 12. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Rossz kategória! Vagy esetleg így akarsz palit szerezni?
2021. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Családi kapcsolatok!
2021. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy tudom másik kategóriába tenni?
2021. jan. 12. 10:44
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Moderátorok majd megoldják
2021. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a testvered ferjerol vagy a parod testvererol van szo? nem kell kulonosebb jo baratsag legyen koztetek, szerintem emiatt ne emeszd magad, plane ha az o stilusa az oka...
2021. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Férjem testvére
2021. jan. 12. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez a sztori kísértetiesen hasonlít arra, mikor az egyik munkatársam szerelmes lett belém és így próbálta meg leplezni a dolgot. Mi elotte nagyon jól elvoltunk, aztán egyszercsak ellenséges lett, nem is értettem. Én párkapcsolatban éltem (élek azóta is), neki nem volt senkije. Nem lehet, hogy itt is ez van? Azért a pasik is tudnak ám kiszámíthatatlanok lenni. 😁
2021. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nem mindenesetben van szerelemről szó. Én is levegőnek nézem a "sogorom" mert ha beszel vele az ember vagy csak kozvetlenebb,hihetetlen tapló kapzsivá tud válni. Inkább nézem levegőnek, mintsem mérgezzem vele a környezetem. Őt ez van hogy zavarja és igen gyomorforgató stílusban tudatja velem, de letojom. Kerülöm mint macska....
2021. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!