Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rányitottam az unokatestvérem...

Rányitottam az unokatestvérem lányára és annak a pasijára aktus közben. Beleégett a memóriámba, és iszonyúan szégyellem magam.😳 Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sem volt, hogy bent vannak a szobában kettesben, és azt sem tudtam, hogy már szexuális életet is élnek...Ráadásul a szülői házba... Lefagytam, bocsánatot kértem és kimentem. Ez annyira kínos volt! Mit tennétek a helyemben? Hozzam szóba, vagy ne? Annyira bűntudatom van istenem, tényleg nem akartam zavarni. Főleg ha az első volt... Nem megy ki a fejemből a látvány,!!

2021. jún. 16. 20:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Ne hozd szóba.
2021. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

Kitalációnak hangzik.

Persze az első hogy épp otthon vagy,és nem zárják az ajtót stb. Érdekes

2021. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%

Menj oda a csajhoz, tegyél néhány drukkoló mozdulatot és csillogó szemmel kérdezd meg:

- Na, milyen volt? Jó volt? Elmentél? Hányszor? Nagy van neki? Mesélj!!!

2021. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Legközelebb kopogsz akkor is, ha azt hiszed, nincs bent senki. Majd túl lesztek rajta.
2021. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem igen, hozd szóba, beszéljetek róla.

A leírás alapján (hogy talán az első volt) pici lányról van szó, akinek nagy trauma lehetett ez.

Nyugtasd meg, vegyél neki valamit, beszélj vele és legyél nagyon kedves vele, nehogy sérüljön szegény emiatt mert ez kihathat a későbbi szexuális életére. Nagyon fontos, hogy feldolgozza ❤

2021. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerübb ha ugy teszel mintha semmi sem történt volna.
2021. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
5 TE NEM VAGY NORMALIS! Trauma? Pici lány? Ha olyan Pici lenne de mégis szexel nem az lenne a trauma ha ra nyitnak hanem maga az aktus...Kérdező egyébként én a helyedben hallgatnék, és legközelebb jobban oda figyelnek,illik kopogni...
2021. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

5-ös vagyok


Mivel írta a kérdező, hogy lehet hogy első aktus volt, és hogy ilyen fiatalok, ezért gondolom 13-15 évesek lehettek, különben nem lepődne meg a dolgon.

Az első aktus önmagában is elég stresszes, hát még ha rádnyitnak. És igen, ez például el olyan kellemetlen élmény, ami kihathat a kislány további szexuális életére is (rossz élmény volt az első). Ezt kéne elkerülni.

2021. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

8-aska, SEHOL nem írta a kérdező, hogy tuti az első alkalom volt, csak spekulál.


Kérdező: tanulj meg kopogni, mielőtt elefánt módra rárontasz a másikra.

2021. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Az a minimum, hogy mégegyszer bocsánatot kérsz... szegény kislány :(
2021. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!