Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan győzzem meg az unokanőv...

Hogyan győzzem meg az unokanővéremet?

Figyelt kérdés

Rám bízta a 11 hónapos fiát tegnap, hogy vigyázzak rá, mert segítenie kellett anyukájának takarítani és nem akarta vinni a gyereket (gondolom a porba, meg a sok tisztítószer közé).

Ott kezdődik a problémája, hogy szerinte a gyerekek mellé nem való kutya... nekem pedig van egy 4 hónapos törpe pinscherem. Pontosan tudta, hogy van kutyám mégis elhozta a gyereket.

Mikor jött érte este simán elmentek, nem volt baja...

Ma reggel ordibálva hívott fel, hogy miért tanítottam meg a gyeretek járni...(?!) Mondtam neki hogy nem én voltam hanem a kutya... na itt pattant el az agya és közölte, hogy nem jöhet hozzám a gyerek addig amíg a kutyám megvan... vagy adjam telepre..(?!) Ez nyilván nem szándékom!

Szóval itt az lenne a kérdésem, hogy ti hogyan győznétek meg valakit, hogy a gyereknek semmi baja nem lesz a kutyától?

Tenyésztőtől van a kutyus, oltásokra vittem eddig és viszem is majd a kövikre is, féregtelenítés rendben. Szobatiszta (az erkélyre jár ki egy füvesített 1 m x 1 m nagyságú ládába piszkítani ha nem tudom levinni, de nyilván összeszedem onnan is és viszem le amikor csak tudom). Két hetente van teljes fürdés (az orvos javaslatára), de a lábait séta után átmosom mindig.

Szóval a kutya tiszta, nevelése jó (és egyebek folyamatban vannak de még nyilván kicsi és örülök, hogy már szobatiszta).

Én jelenleg ennyit tudok felmutatni neki, de nem hiszem, hogy elég...

Esetleg további érvek?



2021. aug. 21. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy, IQ-teszt kénr szüléshez.
2021. aug. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Törődj bele, hogy ostoba.
2021. aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Akkor nem jon tobbet a gyerek, ha novered ilyen idiota, bar szerintem egy ido utan megbekel, foleg, ha rajon, hogy rajtad kivul nincs segitsege :D


Mondjuk ezt a 2 hetente furdest nem ertem, valami problema van a borevel, hogy az orvos eloirta?

2021. aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Te teszel neki szívességet és még ő követelőzik? Amúgy az mért baj neki, hogy a 11 hónapos baba jár? Totál idiótán viselkedik az unokanővéred. A helyedben többet nem vállalnám el a gyerek felvigyázást, ha így problémázik.
2021. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem hagyd rá, többet ne is beszélj vele, aztán vagy megjön az esze vagy nem. Az ilyen emberekre nem érdemes energiát se időt pocsékolni.
2021. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Bírom a kreativitását itt néhány embernek.Hasznos lenne,ha inkább könyvet írnátok gyakoris sztori helyett. :D


De legyen,válaszolok neked ne unatkozz.

1.Neked van kutyád,amihez semmi köze.Ő vitte oda a gyerekét úgy,hogy tudta (gondolom) hogy neked kutyát van.Nem te kérted,hogy vigye oda.Ott a gyerek volt a vendég.

2.Ha járni kezdett valami csodával határos módon csak így akkor az se neked se a kutyának nem köszönhető.Alighanem eddig is fel-fel kapaszkodott a tárgyakon és mellettük sétált,csak most jutott el odáig,hogy el is engedje azokat.

3.Az egy 4 hónapos kutya.Én jobban aggódtam volna amiatt,hogy a baba tesz benne kárt.Nekem is van fiam,1.5 éves.Pontosan tudom mennyire hirtelenkedő egy baba és nem tudják mit jelent fájdalmat okozni,örömükben is csak azt teszik ami elsőre eszükbe jut.Az egyém például beugrik az ölembe,volt már hogy jól állon fejelt egy párszor pedig semmi rosszat nem akart :D

Ez pedig egy pici kutya,simán hamarabb kárt tett volna benne minden tényleges ártó szándék nélkül.

2021. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

#6:

Vagy pedig egy könyvet, amelynek címe:

"Gyakori sztorik - A legjava" :)

Biztos jó lenne!

2021. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

Innen kutyás részlegről annyi mini sztorit össze tudnának kovácsolni,hogy meggazdagodnának belőle.

Kötetek is lehetnének külön.


"A szomszéd kutyája" címűekben össze lehet gyűjteni azokat a szomszéd bácsi-néni sztorikat akik kínozzák,rosszul tartják,letojják magasról a kutyáikat és olyan érinthetetlen személyek,hogy nem lehet ellenük mit tenni.Rájuk szólni nem lehet,és nincs az a szervezet vagy gyülekezet a világon ami bele szólhatna a kikötött,éheztetett,egésze este ugató Bodrikon.


"A felelőtlen rokon" címűekben fel lehetne tűntetni azokat a műveket amikben a kutyát vállalt rokonokkal nem lehet mit kezdeni.Szőrnyű bánásmód,tartás,minden szomcsi itt is,főhőseink pedig a szegény állatokon próbálnak végig segíteni,ami drámaian rendszerint kudarcba fullad..


"Öreg barátom" című könyvben fel lehetne tűntetni az összes szintén nagyon szomi történetet a menthetetlen öreg kutyákról.Akik már annyira öregek,hogy játszani se tudnak,de akarnak és a jóságos gazdi mindent tűvé tesz egy labdáért ami az egyetlen a földön amivel vén csont barátunk tud játszani utolsó hónapjaiban.Vagy azokat az öreg társakat akiket altatni kell,de persze előtte állatorvosnál nem jártak,és a gazdi csak megvédte őket az orvosok mocskos kezeitől.

Hőseink valódi küzdelmet folytattak öreg barátjuk és a gyógyszeres kezelések ellen!



Lenne mit bele írni a kötetekbe.

2021. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Kapcsolat megszakít, a szefosok csak lehúznak.
2021. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát a kapcsolatot nem szeretném megszakítani, nagyon örülök, hogy végre van gyerek a családban.

A kutyában kárt nem tett szerencsere, nem féltem a kutyát, mert ha nem tetszik neki valami kilép a helyzetből.

3-asnak: A bőrével nincs nagy baj szerencsére, csak kicsit száraz, vár váltottunk sampont, az nem segített. Most a két hetente fürdés bevált neki, nem száraz már a bőre.

2021. aug. 21. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!