Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki mennyire szereti ha a...

Ki mennyire szereti ha a rokonok bejelentkeznek hosszúhétvégére ?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hívnak, hogy jöhetnek e és mit szólnátok, ha maradnának 1 éjszakát nálatok. Milyen érzésekkel töltene el ez benneteket?
2022. dec. 28. 21:43
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
99%
Én személyszerint hosszúhétvégén pihenni szoktam.Nem szivesen fogadnék vendégeket.
2022. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Azt se szeretem ha csak pár órára jönnek, szóval...
2022. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
99%

Olyan nincs, hogy "bejelentkeznek"!

Esetleg megkérdezik, ráérünk-e az adott idöpontban, szállóvendéget meg nem fogadunk.

Ha valaki csak úgy közli, hogy jönnek és itt akarnak aludni, arra egyértelmü válasz, hogy szó sem lehet róla.

2022. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ melyik rokonok.

Van aki egy hétig is elvan a kanapén nincs belőle gond, van aki már az ajtóban kötekszik.

2022. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ ki jönne. Ha a tesóm, simán maradhatna. Ha a debil unokabátyám, aki megpróbált megdugni mikor kamasz voltam, be se tehetné a lábát.
2022. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%
Akire nem vagy kíváncsi meg kell mondani, hogy ne jöjjön és probléma megoldva.
2022. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%

Eleve úgy rendezkedtünk be, hogy a 300 km-re lakó szüleimet 1-2 éjszakára fogadni tudjuk. Évente 1-2 alkalommal jön hozzánk valamelyik baráti házaspár messziről, szintén két éjszakára, a köztes napon csinálunk valami programot.

Mi is hasonló módon látogatjuk őket, nem érzem magam ingyenhotelnek. A látogatásokat jó előre egyeztetjük.

Anyósomék 60 km-re laknak, ők legfeljebb csak egy ebédre jönnek.

2022. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Akivel kölcsönösen így szoktuk, annak örülök. Akivel nem, annak nem örülnék.
2022. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
98%
Azt én döntöm el ki mikor alszik nálam világos? Ha nem akarom hogy nálam aludjanak akkor megmondom hogy offos a téma
2022. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Metionin ***** válasza:
93%
Nálunk szerencsére nincs ilyen. Ide senki nem jön bejelentés nélkül, pláne nem aludni. A rokonaim 99%-ának fogalma sincs róla, hogy hol lakom, szerintem ha váratlanul megjelenne valamelyik, eléggé paráznék.
2022. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!