Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez nagyon gáz volt, nem...

Ez nagyon gáz volt, nem szabadott volna?

Figyelt kérdés

Egyik rokonom vett egy új telefont, a régit pedig nekem adta. Tudni kell róla, hogy nem ért a telefonokhoz annyira, csak alapszinten, ezáltal semmit sem törölt ki a régiből. Huawei P30 Lite volt neki.

Mivel a messengert sem törölte ki, így belenéztem, mivel van egy eléggé zűrös kapcsolata, és érdekelt, hogy mi történik. De csak egyetlen egy beszélgetésbe léptem be, megnéztem aztán kitöröltem mindent a telefonból.

De utólag azt érzem lehet nem kellett volna, mert nem az én dolgom kettőjük ügye.


2023. júl. 31. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Tényleg nem kellett volna.

A lényeg, hogy törölted és ne is mondd el senkinek, amit esetleg így megtudtál.

2023. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem kellett volna. Ő kedves veled , neked adja a telefont , te meg olvasol. Csinàlnod kellett volna azonnal egy gyàri beàllítàst. Mostmàr felejsd el amit làttàl, ès soha senkinek ne beszèlj róla.
2023. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
nem kellett volna de már mindegy.
2023. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy nem kellett volna. Jól tetted hogy mindent töröltél.


Ahogyan már előttem is írták, "felejtsd el" amit megtudtál és ne mondd senkinek.

2023. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor jól éreztem hogy nem szabadott volna megnézni. Csak tényleg érdekelt mert alapból nem beszél szinte senkivel csak velem néha, meg eléggé zárkózott fajta.

De persze nem mondom el senkinek.

2023. júl. 31. 11:26
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Későbánat eb gondolt és hamar megöregszel!

De én is bele néztem volna.

Sőt wifi kikapcs,és ugy ahogy van mindent átolvasok...mert már megöregedtem.

2023. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!