Jogosan szóltunk?

Figyelt kérdés

Rokonok (házaspár) mikor itt alszanak összehúzzák az ágyakat. Ami önmagában nem zavarna, csak itt szőnyegpadló van és tele van pakolva az ágyneműtartó, vagyis így huzgaljak mar többször a nem túl erős új ágyat (farost) és ezért szóltunk nekik hogy ne így. Ezt nem lábbal kellene erővel feszíteni hanem előtte kipakolni mindent az aljából, es felemelve arrébb helyezni. Szerintem. Most megsértődtek ezen. A szekrényt sem tologatjuk amikor tele van pakolva, igy könnyen tönkre mehet.

Jogosan szóltunk? Miert sértődtek meg?



2023. aug. 20. 07:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen jogosan szoltatok, sok ember annyira hülye, hogy ez valami hihetetlen. Nem kell törődni azzal ha megharagudtak, majd elmúlik
2023. aug. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 LuckyLevi ***** válasza:
81%
De miért nem húzzàtok össze nekik, mielőtt jönnek?
2023. aug. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%

Azért mert ottalszanak, miért kell lakberendezni?

En is szóltam volna, még akkor is ha az ágynak nem lenne semmi baja utána sem.

Ha nem tetszik a lakásunk elrendezése, lehet hazamenni aludni.

2023. aug. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 LuckyLevi ***** válasza:
20%

#3 Miért hívsz vendéget, ha ekkora teher?

Együtt szoktak aludni, nem a Feng Shui miatt teszik.

2023. aug. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
73%

"Ezt nem lábbal kellene erővel feszíteni hanem előtte kipakolni mindent az aljából, es felemelve arrébb helyezni"


Bebacna, ha a vendég neki allna kipakolni...


Ha amúgy nem zavar, hogy össze tolják az ágyakat, miért nem csinálod meg te mielőtt jonnek?

2023. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
86%

Vendegsegben nem illik atrendezni a szobat.

Es 1 ejszakat kibirnak kulon agyban.

2023. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
93%
Igen, jogos.
2023. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
57%
Csak azt nem értem, ha tudjátok, ők így szeretnek aludni, miért nem húzzátok ti össze a két ágyat? A vendégnek a kedvét keresi az ember.
2023. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 LuckyLevi ***** válasza:
57%
#6 Persze kibírjàk. Végülis kaját sem kell nekik adni, egy napot kibírnak. Törölköző minek? Nem szàlloda ez. Azt hittem a vendégséget élvezni kell, nem kibírni.
2023. aug. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
58%
Jogosan, de én elsősorban magam érezném kellemetlenül, hogy nem készítem nekik elő a helyet megfelelően. Ennyi kényelem nálunk a minimum, ami jár a vendégnek.
2023. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!