Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehetne ellene tenni?

Mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés

Édesapám indított egy Építőipari vállalkozást és ide hívta az élettársának a fiát,hogy segítsen nekünk,mivel ember hiány van és neki meg van a szakmája,eddig a sráccal nem volt gond,de utóbbi időben kicsit elszállt vele a ló és olyan kijelentései vannak,hogy mi valakozasunk,mi pénzünk,mi munkagépeik (van egy kis bobcatunk és egy b kategórias teherautónk) meg úgy mindenbe bele szól ,apám nem akar rá szólni addig míg nem követel több pénzt vagy tagságot a vállalkozásba fél,hogy el megy és mi ketten nem bírjuk a munkát.

Attól függetlenül, hogy apám felesége még jelenti azt,hogy ő itt ebben a vállalkozásba legyen is valaki!

Még csak egy hónapja dolgozik nálunk és már most ilyen kijelentései vannak,amit fent írtam le kérdem én mi lesz itt később? Egyenlőre jobban vágja nálam a szakmát, mivel én csak pár éve vagyok a szakmában ő valamennyivel tapasztaltabb,de remélem,hogy jobban bele jövök mivel nem turum tovább már a viselkedéset és úgy érzem,hogy a fejünkre fog nőni.

Otthon is van vele baj, a nagyképű viselkedésse miatt apám végső estében rá szól,egy ideig tud rá hatni de aztan megint kezdődik erről minden.

Szóval kíváncsi vagyok ti mit tenetek? Azt,hogy elküldjük tényleg nem opció mivel ha ő nincsen ketten nem bírjuk és egyszerűen nincsen normális munkás,ő ilyen téren normális.



2023. nov. 5. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Szóközhiány....

Amúgy rokont és üzletet ezért nem keverünk....

2023. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Leülni megbeszélni vele nem érdemes mivel mindig kimagyarázza magát és vége az lesz,hogy elmegy!

Az a baj,hogy túlságosan

éreztettük vele,hogy szükségünk van rá lehet,hogy ezért ilyen,igen tudom elrontottuk,de eleinte olyan megnyerő stílusa volt, csak nem rég bontakozot ki az igazi személyisége és hiába apám feleségének a gyereke semmi köze a valakozashoz! Meg én sem teszek ilyen kijelentést pedig sokkal több közöm van hozzá és sokkal több mindenben segítettem apámnak mint ő

2023. nov. 5. 20:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Én próbálom vele éreztetni,hogy ehhez a várakozáshoz nincsen semmi köze,de apám nem nagyon vagy nem tudom, ő van vele míg több pénzt nem kér addig nem ülünk le vele erről beszélni.
2023. nov. 5. 20:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Vállalkozáshoz*
2023. nov. 5. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Ezt akartam írni... Túlságosan szükségetek van rá. Ő ezt pontosan jól tudja. Küldjétek el, és vallaljatok kevesebb munkát.

Bár könnyen lehet, a minőségi kivitelezés hiánya a nagyobb probléma nálatok.

2023. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KiMaMi ***** válasza:
76%
Tilos keverni az üzletet a rokoni kapcsolatokkal, mert mindig valamelyik rovására fog menni végül...munkában minden ember pótolható, családi kapcsolatban nem hinném...
2023. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Tehát két dilettáns, hozzá nem értő vállalkozást alapított, és szükség van olyan emberre is, aki ért ott valamihez?

Ha zavar titeket, akkor rúgjátok ki, vállaljatok kevesebb melót.

Én amúgy azt gondolom, hogy féltékeny vagy rá. Semmi rosszat nem csinált, amiket te leírtál, azok csak benyomások. A tieid.

Addig míg a fejekben nincs rend, mert ugye a családi kártyavetés szerint jóban kell lenni mindenkivel, aki családtag, mert mit fognak gondolni, na addig marad minden. Senki, de tényleg senki nem fogja megmondani itt, hogy mit csináljatok.

2023. nov. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!