Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vigyen a vőlegényem virágot a...

Vigyen a vőlegényem virágot a nagyszüleinek és az unokatestvérének a temetőbe az esküvő napján? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ők fontosak voltak neki, akkor igen. Persze ha a temető nem az ország másik felében van.


Vőlegényként gondolom van szabad 1 órája, akár kora délelőtt.

2013. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ez szokás, én még soha nem halottam?
2013. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen szokásról még nem is hallottam! Felénk senki nem visz esküvőkör virágot a sírokra.
2013. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felénk szokás, hogy virágot visznek az esküvő napján a temetőbe a közeli hozzátartozóknak.
2013. aug. 16. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Felénk csak akkor megy ki a pár a temetőbe esküvő előtt, ha szülő van temetve.
2013. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a tegnapi menyasszony, aki az esküvő és a lagzi közt a násznagy, az após, a sógor kíséretében, talán még videóssal is, el akarva vinni a csokrát a több éve elhunyt apukája sírjára? Ha nem, akkor bocsi, csak ez a második eset, mikor ilyesmit egyáltalán hallottam az életem során.


Egyébként meg a vőlegényed tudja. Ha akar, visz, ha nem akar, nem visz. Mindenesetre egyszerűbb, célszerűbb, nyugodtabb és szebb, meghittebb, személyesebb lenne az esküvő előtti napon kimenni a sírokhoz. De ahogy a szíve diktálja.

2013. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

ez hülye kérdés. idegenek mondják meg, mit érezzen? ha gondolja igen, ha nem, nem!Felnőtt ember, el tudja dönteni.

komoly kérdés?

2013. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A nővérem esküvő másnapján vitte ki a csokrát a nagypapáék sírjára. Szerintem nem rossz dolog, nyílván ismerte és szerette őket de nem lehettek ott a nagy napján személyesen, így kimenthozzájuk.

Ha a vőlegényed is így szeretné tegye szerintem nyugodtan.

2013. aug. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Okvetlen vigyél és ha már virág van akkor a lagzit is ott meg tudjátok tartani.
2013. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!