Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért undorító a vérfertőzés?

Miért undorító a vérfertőzés?

Figyelt kérdés

Itt most a közvetlen rokonok közti szexuális kapcsolatra kérdezek rá, azaz szülő-már minimum pubertáns korú gyermeke (szerencsére az ennél fiatalabb gyermekek esetében a társadalomnak még van esze), vagy két ellentétes nemű minimum pubertáns korú testvérek viszonyára.

Mielőtt még vád érne szeretném leszögezni, hogy én magam is elítélem, de azon túl,hogy gyomorforgató mást nem tudok felhozni ellene, pedig köztudott tény, hogy a mai szélsőségesen liberális világban ez nem elég érv.

És éppen ezért teszem fel ezt a kérdést, hogy mindenki mondja el a saját véleményét, mert a libsi világunkban ez már a "szabad szerelem", és a "miért, mi bajod van vele", meg a "nincs ebben semmi bűn" (itt természetesen nem vallási, hanem társadalmi értékre gondolnak) kategóriákba sorolják, ha időnként a közvetlen rokonok szexelnek.

Ezért szeretném,ha mindenki elmondaná a véleményét erről.


2013. aug. 25. 13:37
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj kérdező,de egy normális gondolkodású embernek szerintem ezt nem kell magyarázgatni......
2013. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%
A lehetséges utódok miatt az. Genetikailag az az utód életképtelen lesz. Szerintem a természet így védekezik ez ellen.
2013. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
66%

Én ismerek olyan családot,amiben másodunokatestvér volt a két partner,lett 3 közös gyerekük,mindegyik makk egészséges.De lehet,hogy majd az ő gyerekeiknél jön elő maga a vérfertőzés.És itt nem azaz undorító,hogy két rokon szexel egymással,meg gyerekük lesz,hanem azaz undorító,hogy nem gondolnak arra,hogy beteg lehet a gyerekük,unokájuk..stb.

Az,hogy két ember ilyen felelőtlenül szexeljen,az nem oké,de ha valakik normálisan védekeznek és annyira szeretik egymást,akkor nem tehetnek semmit..elsodródnak az érzelmeikkel.Persze amelyik nő egészséges gyerekeket akar magának és a gyerekeinek a jövőjére gondol,az önmaga is vigyáz arra,hogy ne rokonnal csináljanak gyereket.

2013. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
47%

Hát ez undorító basszus. Hogyha egészséges gyerekeim lennének, akkor is az lenne!!!!

Kedves Kérdező, nem tudom, hogy melyik nemhez tartozol, de képzeld csak el, hogy az apáddal vagy az anyáddal kell szexuális kapcsolatot létesítened.

2013. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert a szex célja a genetikai keveredés lenne. A két közeli rokon közötti szex esetében nagyon hasonló a két génkészlet; így az összes hiba, selejtesség stb, amit a másik génkészlet normális esetben elnyomna, a másik génkészletben adott esetben a rokoni kapcsolat miatt ugyanúgy jelen van, és előjöhet. Ezért tiltotta a vérfertőzést a történelem kezdetétől fogva minden vallás. Egyszerűen megfigyelték, hogy több a beteg, degenerált gyerek, és ezt nem volt nehéz Isten büntetésének magyarázni.
2013. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted a középkorban miért volt annyi csúf,púpos,félkarú meg torz gyerek? Mert ott olyan vérfertőzések voltak egy udvarban,hogy ihaj.

A közvetlen közeli rokonoknál pedig lehet,hogy nem az első generáció lesz hibás, hanem majd az ő gyereke lesz torz. Nem véletlen,hogy nem ajánlott

2013. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Látom sok válaszolónak nem esett le. Hogy nem rólam van szó. Továbbá az sem, hogy nem unokatestvérekre gondolta,, hanem a pubertáns korú testvérekre, illetve szülők és hormontúltengéses gyermekeik közti kapcsolatra.

Adok egy cikket. Egy a sok példa közül

[link]

(Mert fura, hogy ha apuci a tinilányával az elítélendő, de ilyenkor tabu téma.)

A toávbbiakban kérema zo váalszoljanak,a ik a érdés alatti részt is hajlandóakelolvasni.

2013. aug. 25. 14:21
 8/46 anonim ***** válasza:
54%

"köztudott tény, hogy a mai szélsőségesen liberális világban ez nem elég érv."


Te nagyon ostoba vagy. A liberális nem azt jelenti, hogy megdugom az anyámat - ha neked igen, nem nagyon fogunk tudni itt veled értelmes párbeszédet folytatni.

2013. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
55%

6os vagyok és én elolvastam.

Te meg úgylátszik nem tudod felfogni,hogy egy EGÉSZSÉGES ember nem fog lefeküdni a SAJÁT lányával meg fiával.

2013. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

1-es:


Te látod a legjobban, csak az a gond, hogy betegagyú ilyenkor visszakérdez, hogy mi a normális?

És ez a baj: ugyanis minthogy a legtöbb ember értelemszerűen undorodik a dologtól, addig megint mások annyira nem foglalkoznak a témával, hogy a gyomorrontás és a vallási tilalmokon kívül nem tud mást mondani, minthogy szabad szerelem, rájuk tartozik.

Márpedig... (és arra utal a kérdésem, hogy mi következik a "márpedig" után)

2013. aug. 25. 14:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!