Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sogorommal majdnem tetlegesseg...

Sogorommal majdnem tetlegessegig fajultak a dolgok, ti hogyan realaltatok volna le a helyzetet?

Figyelt kérdés

Roviden 35 eves ferfi vagyok,a felesegemhez koltoztem miutan ossze hazasodtunk.

Rendbe tettuk a sajat penzunkbol a hazat,mert szo szerint lakhatatlan volt.

Az udvar masik vegeben lakik a sogorom a csaladjaval.

A ket haz orokseg a szuleik utan.

A sogoromeknak van egy ffiuk aki 7 eves,es nagyon rossz eleven egy kisfiu,ami nem is lenne gond,de mar odaig fajult a helyzet,hogy rengeteg kart okozott nekunk ugymint a hazban,mint az udvaron.

Pl: Nallunk hagyta az udaron egy jo baratom az autot 1 hetre,hogy had maradhassan nallunk,amig o el utazik 1 hetre.

A fiu be maszott az autoba,es le torte tobol az index-et,es az antenat az auto tetejerol.

Mostanaban az a szoarkozasa a fiunak,hogy fel maszik a haztetore es hat le vert 5 darab cserepet.

Mindezt a felesegem probalta szepen megbeszelni a testverevel,akinek az volt a valassza idezem.....HAT MIT ERDEKEL ENGEM!!!!!

Csinaltassatok meg ahogyan akarjatok.

A felkesegem szepen nyugodtam,mondta a testverenem,hogy hat de a gyerek akarmikor le eshet a tetorol,es ha nem nyomorodik meg,rosszabik esetben meghal,es akkor nezhet egy nagyot.

Erre a sogorom nagyon beduhodott es el kezdte logdosi a felesegemet,azaz a sajat hugat.

En persze amikor ezt lattam kozbe leptem,es alrebb loktem a sogoromat,aki azt vagta a fejemhez,hogy en az o hazaba ne nagyon pattogjak,mert ha akarja eltorheti a labamat is mert az o hazaban vagyok.

Na most mivel a felesegemnek ugyan olyan joga van a hazban es az udvarban mint a sogoromnak,es en oda vagyok bejelentve,a sogorom kart tehet bennem,csak azert mert a fele haz az ove?

Ha esetleg egyszer feltetelezem komolyabban ossze rugjuk a port es mar nem birom a sertegeteseket,akkor ha ossze verekedunk komolyabban akkor en milyen butetesre szamithatok? Az a rendorsegen szamit,hogy a felesegem hazaban elek,es hogy oda vagyok bejelentve?


2013. szept. 26. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Két külön ház van. Miért nem osztjátok meg a telket is jogilag? És húztok a két ház közé kerítést?

Ha megvered a sógorod, nem számít, hogy saját lakhelyen tetted-e vagy máshol. Ugyanúgy megbüntetnek.

2013. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kerités a két házrész közé és megoldva.


Ha nagyon akadékoskodik,akkor van telekmegosztás is.

2013. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen adjátok be a bíróságra a telek/birtokmegosztást úgy, hogy a két ház közé kerítés kerülhessen.


Ne álljatok vele szóba. Ne vitatkozzatok. Tegyetek közben feljelentést a gyermekvédelemnél, hogy gondatlanul bánik a gyerekével, és életveszélynek van a kölyök kitéve a saját hülyeségei miatt. Mert ha a kölyökkel valami történik, benneteket is elővesznek, hogy nem tettetek meg mindent.


Ne üss vissza! Valami miatt szándékosan provokál téged.

Ha kötözködik, jelentsd fel garázdaságért a rendrősgéen.

Mindennek legyen papírnyoma.


Ha a gyerek a háztetőn sétál, akkor fényképezd le, hívd le. Tegyél meg mindent az életének a védelmében, mert nem csak a szülőt, téged is elővehetnek, meg a feleségedet is.

2013. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó jól írja.
2013. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!