Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Baj, ha a rokonaim egyszer...

Baj, ha a rokonaim egyszer barátságosak a családommal és egyszer nem? (fontosabbak lent) Nagyon elegem van!

Figyelt kérdés

Ez sok éve így van.Belekezdek a lényegbe.

Az egyik unokatesóm sokszor rá akar venni rosz dolgokra,de persze ezt nem hagyom.A másik unokatestvérem folyton elmegy mellettem köszönés nélkül.Az apjuk telyesen normális:-) Ha elmegyek a születésnapukra nagyon szép ajándékokat veszek nekik.A családom kedves hozzájuk.Sokszor bíztatjuk őket a munka helyükön(a nenám dolgozik azaz unokatesóimnak az anyja)Egy virágosboltban dolgozik méghozzá a családom hírdette ki,facen,kinyomtatott cetliket csináltunk.A háttérben rosszakat pletykálnak rólunk (fogalmam sincs,hogy mit ezt is egy asszonytól hallottam).A nenám folyton fikázza anyámat,hogy ugy néz ki mint egy anorexiás(feldobott már pár kilót)Azután nem rég volt a bermákozás és nem hívtak meg minket.2-3évvel ezelőtt volt az első áldozásom,szerencse,hogy elTUDTAK jönni.

Ha az unokatesóm elhív italra vagy sétára van amikor szó nélkül nem is jött vagy késett.

MÉRT VAN EZ?Mit követett el a családom?!!Már vagy 6éve ezen agyalok.Nem vitsz.Mit tennétek az én helyemben?



2014. aug. 3. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Rosz, telyesen, bermakozas...

Ez valami vitsz??? :-D

2014. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eskü,nem vitsz.
2014. aug. 3. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne ezen agyalj, inkább tanulj meg helyesen írni!
2014. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vicc.


Nem kell ahhoz feltétlen csinálni valamit,h kikapjon az ember rosszindulatú rokont.Úgyhogy ezen kár agyalni.Én például nem szeretem az ilyesmit,úgyhogy felnőttként megritkítottam a kedves rokonságot.Szeretem a nyugalmat és a harmóniát az életemben és nem kell a felesleges pofátlanság,gonoszkodás és szarkeverés sem.

2014. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ertem,ertem.Akkor majd hasznalni fogom a szotaram,mert elegge rosszul irok,nagyon butuska vaok.hihi


Ám abban van valami,hogy nem kell hozzájuk kedveskedni meg leteremteni istent az égről..most nehogy azt higyjétek,hogy egyfolytában ezen agyalok csak van amikor az eszembe kottyan.És hosszan elgondolkodom xd számodra nem fontos a rokoni kapcsolat meg minden,de számomra valamilyen mértékben igen.

2014. aug. 3. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Te magyar vagy?
2014. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magyar.De elég lesz az nem idetartozó kérdésekből.xdd
2014. aug. 3. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi családunkban is dettó ez a helyzet, de mi evvel már nem foglalkozunk. Én javarészt meg se ismerném őket különben.
2014. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Legszivesebben én sem szeretném ismerni őket.Mostmár megnyugodtam.Köszönöm:-)
2014. aug. 4. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!