Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A keresztanyukám férje automat...

A keresztanyukám férje automatikusan az én keresztapám lesz, ha nem rég házasodtak össze?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, kb. 1 évesen lettem megkeresztelve. Kerszetszülőm akkor csak egy volt. Viszont nemrég a keresztanyàm férjhez ment.
2014. nov. 22. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Hivatalosan nem, de hivhatod ot keresztapadnak.
2014. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Deákné Vászna ***** válasza:
95%
Nem. Keresztanyukád férje nem lesz a te keresztapukád.
2014. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kapcsolattól is függ. Barátom keresztapjának hívja a keresztanyja férjét, akivel még nem voltak házasok a keresztelőkor.
2014. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez nem automatikus, hanem önként vállalt "tisztség".


Persze ettől függetlenül, ha őt nem zavarja, és te szeretnéd, annak hívod, aminek akarod. A jó kapcsolat nem azon múlik, hogy benne van-e a neve a keresztleveledben.

2014. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz hivatalosab az, de én kicsi korom óta őt hívom keresztapámnak. :) Szerintem semmi nincs benne, ha ez mindkét félnek így jó.
2014. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a lányomnak csak keresztapja van...

a srácnak van kapcsolata, de az illetőt mi sohasem ismerjük el keresztanyának, nem fogadjuk el, a viselkedése miatt

2014. nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!