Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy vegyük elejét a hazugságo...

Hogy vegyük elejét a hazugságoknak?

Figyelt kérdés

Párom húgának 6 gyereke van, a férje Amerikában gürcöl, hogy el tudják látni a gyerekeket. ( a csaj akart ennyit, 4 közös a férjjel) A csaj itthon bepasizott, a pasi tolja alá a dolgokat, mint kocsi, nyaralás, mosógép, stb, közben a férje is tolja a pénzt, heti 80 ezret. A csaj napi 10 sört megiszik, plusz rövidet, a gyerekekkel nem törődik. A csaj sógornőjét felhívta a férj, a csaj pedig nem tud hazudni, elmondott mindent. Erre a férj cirkuszt csinált skypon, nem küld több pénzt. Eddig tagadták, most kitudódott, de a sógornő tagad, a csaj pedig, hogy mentse a sógornőt, a páromra kente, hogy ő árulta el. Most mindenki fúj rá, nem beszélnek vele. Sőt, a testvére ( a sógornő férje) majdnem összeverte. Áll a bál. A külföldön lévő férj nagyon jó barátja a páromnak, e hónapban hazajön, és tisztázza őt. De addig mit tegyünk?

Nagyon rosszul esik a páromnak, hogy belekeverték, nem tehet semmiről.


2016. jan. 7. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy nem tudod elejét venni az ilyeneknek, sajna. Primitív, gerinctelen emberektől nem várj semmi jót. :(
2016. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Hát elég gáz, hogy ebben a szituban nem a csajt ítélik el, aki rißanc módjára viselkedett, hanem azt, aki felnyomta a férjnek (igazából mindegy is, hogy a párod volt vagy más).


Ha egy ilyen család nem akarna velem beszélni, hát örülnék a szerencsémnek.

2016. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem is beszélek velük, nincs miről. Előttem már régen leírták magukat. De páromnak fáj. A fiú tesóját imádja, rosszul esik neki, hogy ő is ellene fordult.
2016. jan. 7. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha valaki rákérdez, akkor elmondjátok az igazságot.

A közvetlen érintettek meg úgy is tudják, hogy nem a te párod mondta el.

A lényeg szerintem, hogy akárki is mondta el, jobb, hogy a férj végre megtudta.

2016. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem inkabb a gyamhivatalnak kellene irkalni, mint ide?

A gyerekkel foglalkozik valaki a Sok jotakarok kozul?

Hulye csalad.

2016. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Isten bizony nem értem. A csajt beárulta a sógornője, majd letagadta. Ezután a csaj a sógornőt védi, és belerángatta a férjedet?

És annak a sógornőnek a férje verte majdnem el, aki elárulta?


Hát nem egy normális család, az biztos. Mit tegyetek? Mondjátok meg a csajnak, hogy köszönje magának a kialakult helyzetet. Innentől engem nem érdekelne a rokonok véleménye. A csajt kellene inkább helyretenniük, nem mást hibáztatni a kialakult helyzetért.

2016. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A gyámügy tud mindent, mégsem tesznek semmit. Hülye család, az biztos, a sok alkesz közül egy sem tudja, mit csinál, és egy teljesen ártatlant mocskolnak be. Velem is ezt csinálták, csak én feljelentettem őket, plusz a falu pletykafészkének elmondtam. Azonnal lekoptak. De páromat megviseli. Ő érzékenyebb.

Ott a gyerekek meg...ki tudja mikor esznek, fürdenek. A legnagyobb már a pasijával él, 15 éves.

2016. jan. 7. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!