Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ebből vajon feledés lesz?

Ebből vajon feledés lesz?

Figyelt kérdés
Elmondom a lényeget. Van egy első unokatestvérem aki 30 éves férfi. Nevezzük csak E-nek. Őt szeretem a legeslegjobban a világon. Ő is szeret engem egy kicsit, csak nem a legjobban. Nagyon ritkán találkozunk, legutoljára szinte majdnem 2 éve találkoztunk. Azóta beszélgettünk facen valamennyit, nem hatalmas mennyiséggel beszélgettünk hanem pont közepes mennyiséggel. Legutoljára akkor írtam rá mikor szilveszter volt, buékot kívántam és majd vissza írt hogy viszont. Megnéztem a régi üzeneteinket és volt egy 4 hónapos kimaradás, mikor nem beszélgettünk. Ebben az évben nem is írtam rá, nem tudom hogy zavarnám e talán. De arra jutottam hogy megkérem a testvérét hogy kérdezze meg tőle. Nos térjünk vissza. Egyszer össze vesztek az E és a testvérem valamin. Utoljára 2014. márc. - ban beszéltek normálisan akkor is csak pár mondatot, és most 2015. máj - ban E csak egy körlevél képet küldött neki. És csak ezek voltak a beszélgetések a veszekedés után. (azon vesztek össze, hogy mikor itt volt nem foglalkozott vele) De én és a testvérem sokat beszélgettünk E -vel, facen. Én vagyok az egyetlen aki vele tartja a kapcsolatot, csak sajnos ritkábban beszélgetünk. A valóságban olyan kedves velem. Régen sokat vitt a nyakába kocsmába. Ezért van sok gyerekkori emlékem róla. Csak attól félek hogy mi van akkor ha ugyan az következik be nálam mint a testvéremnél, hogy nem beszélgetünk egymással soha facen, attól függetlenül hogy veszekedtünk vagy nem, és majd egyszer csak el feledjük egymást. Tudom hogy nem lehet elfeledni, de ha nem is foglalkozunk egymással olyan ha elfeledtünk volna a másikat. S mikor én is felnőtt leszek, azt sem fogjuk tudni hogy hol van a másik. ( A jövöben amerikai szinész akarok lenni ha ez fontos a megválaszolásban. ) Nos csak annyit akarok kérdezni hogy, vajon mennyi az esélye annak hogy egyszer hirtelen el feledjük egymást? Nem vigasztaló válaszokat várok, hogy ne félj kevés az esélye annak, hanem rendes válaszokat. Köszike. L/13

2016. febr. 1. 06:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha jó emlékeid voltak róla gyerekkorodban, akkor soha nem lesz belőle feledés.


13 évesen viszont ne álmodozz semmiféle reálissá tehető unokatestvére-szerelemről, pláne nem egy 30 éves pasiról. (Apu hol van, kedves? Ennyire hiányzik?) Mire te 18 leszel, addigra ő 35. Épeszű és ép lelkű középkorú férfi egyrészt nem az első unokatesvérre hajt, másrészt nem egy nálánál feleannyi idős leányzóra.

2016. febr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Soha nem is voltam/vagyok/nem leszek belé szerelmes!! Szóval, háttérben nincs szerelemről!
2016. febr. 1. 08:09
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem keresned kellene korban hozzád illő barátokat. Az unokatestvéreddel a nagy korkülönbség miatt sajnos sok közös témátok nem lehet, illetve az elmondottak alapján ő nem szeretne veled/veletek szoros kapcsolatot ápolni. Ezt el kell fogadnod, még ha nehéz is.

Persze nem kell elfelednetek egymást, nem minden fehér-fekete. Lehet köszönteni egymást születésnapkor, karácsonykor, illetve családi eseményeken is találkozni fogtok.

2016. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan embert, aki gyerekként a kocsmába hurcolt, azonnal megpróbálnék elfelejteni, nem hogy még én próbáljam a kapcsolatot tartani vele.
2016. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze, én ezt el tudom fogadni, mert például a hiányában soha nem is tudnék depressziós lenni, csak egy baj van. Az én osztályomban az összes lány a barátnőm, de sajnos nekem nincs legjobb barátnőm, de attól még hogy a barátaim csak akkor jönnek hozzám ha baj van velem.
2016. febr. 1. 10:55
 6/11 kovpet ***** válasza:

"Nos csak annyit akarok kérdezni hogy, vajon mennyi az esélye annak hogy egyszer hirtelen el feledjük egymást?"


Erre egyszerű válaszolni: az csak rajtatok múlik, hogy tartjátok-e a kapcsolatot egymással. Nekem van olyan barátom, akivel gyerekkorunk óta ismerjük egymást és még most is összejárunk. De volt, hogy 5 évig kb nem is hallottunk egymásról.

2016. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"A jövöben amerikai szinész akarok lenni"


én 13 évesen repülőgép pilóta akartam lenni.

2016. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy kezd el kezeltetni magad, mert ezt a sztorit már nem először írod ki, eléggé beteges a ragaszkodásod a 30 éves unokatesódhoz!


amerikai színész meg nem leszel, mert nem vagy amerikai...

2016. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2016. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha véletlen össze jönne az álmod, Amerikában is van internet. Tehát csakis rajtatok múlik, hogy elfelejtitek egymást, vagy tartjátok a kapcsolatot hosszú távon. Ha még esetleg túl sok közös téma nincs is a nagy korkülönbség miatt, akkor is lehet időnként egy-egy üzenetet váltani, később pedig majd hozzá nősz. Idősebb korban már ugyan azok az évek nem tűnnek olyan nagy különbségnek mint ilyenkor.
2016. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!