Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti meg szoktatok ölelni egy...

Ti meg szoktatok ölelni egy rokont? (pl. : nagyszülők, nagynéni, nagybácsi, unokatestvér, stb. )

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Én le is kapom, ne viccelj :))

Amúgy csak unokanővéremet szoktam megölelni.

21F

2016. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem!

Csak arcra puszi...csak a szüleimet ölelem meg!

Vannak olyan rokonaim akik meg sem érdemlik(..pl öreganyám, néhány unokatesó)

2016. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, mennyire áll hozzám közel...
2016. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyik rokonommal sem vagyok ilyen jó viszonyban. Anyámmal sem, sajnos. Nagyimmal voltam, de ő már nem él.


Ezért nálam már csak az jöhet szóba, hogy megtaláljam életem párját, és az öleljen meg. De vajon a férfiak vágynak az ölelésre meg hogy valakit megöleljenek, vagy jobb ha előre leteszek arról, hogy valakit átöleljek/átöleljen bármikor csak úgy? Hm.

2016. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze ha kedvelem az illetőt, szerencsére sokan vannak :). Azokat a rokonaimat nem akikkel nem értjük meg egymást.
2016. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még tévedésből sem.
2016. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagymamát, anyukámat, bátyjámat, és itt ki is fújt.
2016. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Anyámat, apámat, bátyámat és az ő feleségét mindig. Illetve pár éve egy unokatesóm, akit már száz éve nem láttam, de meghívott a lagzijára, őt is jól esett megölelni. Nálam az ölelés kicsit idősebb koromra alakult ki, értsd, 30 felett. Előtte sosem csináltam.
2016. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem is ismerem őket közelebbről. De nálunk a szülőkkel sem szokás ölelkezni meg puszilkodni.
2016. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen! Vannak többen is a családból, akiket megölelek néha! Az édesanyámat os édesapámat minden nap.
2016. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!