Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Emberek, ez ugye tényleg csak...

Emberek, ez ugye tényleg csak vicc?

Figyelt kérdés

Ma láttam, hogy az egyik ismerősöm megváltoztatta a facebook adatlapját, miszerint kapcsolatban van. No ezzel még nem is lenne baj. Csakhogy az unoktesójával??? Más ugyan a vezetéknevük, és az uncsitesója nem jelölte be ismerősnek az édesanyját így egy kívülálló számára nem is feltűnő. Csak két huszonéves(!), akik bejelölték a face-n, hogy párkapcsolatban vannak.

Mikor rákérdeztem, hogy "ezmiez"(?), azt a választ kaptam, hogy csak tréfának szánták, és csak vicc az egész.

Vajon ráírjak a "szerelmére" is?


2016. jún. 28. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Minek? Ha valakivel kapcsolatban áll, azt neki is el kell fogadnia a FB szerint. Nyilván tud róla. Az ő magánügyük, ne foglalkozz vele. Törődj a saját életeddel.
2016. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Vannak ám olyan beteg emberek akik az unokatestvérükkel együtt vannak. És sajnos össze is házasodhatnak legálisan.
2016. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Ajjajj...
2016. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Miért lennének betegek? És ez neked miért fáj?
2016. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
További részletek? Mert így akár csak egy nevetséges pofán is lehet. DE! Az is lehetséges, hogy ha az egyikük így akar megszabadulni egy perverztől, aki nem a zsánere. Hallottam már hasonlóról. Bár ott csak két régi barát jelölte be egymást. Nem voltak rokonok.
2016. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
szar lehet, hogy a facebook az életed...
2016. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5-ös: Kevés info. Máshol dolgoznak, mást csinálnak. Úgyhogy lehet. De most őszintén: első unokatestvérek? Mondjuk korábban kétszer vele jött egy baráti összejövetelre, de akkor nem láttam, hogy érdeklődést mutattak volna egymás iránt. A csoport egyik lánytagja ugyan poénból felvetette a dolgot, de nem sértődött meg rajta, hanem visszapoénkodott.
2016. jún. 28. 20:55
 8/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%
Hát, ha a facebook megírta akkor az bizony szentírás és úgy is van! Megmásíthatatlan és örök érvényű a dolog. Sőt már anyakönyveztetni sem kell a házasságot sem, csak bejegyezni facebookon!
2016. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
semmi közöd hozzá. amúgy is egyébként legális. az ő dolguk.
2016. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha csak vicc, akkor mi a kérdés? Ha beállítom, hogy a kutyám elvett, akkor mi van? Facebookom sincs, nem érdekel. Azt állítanak be amit akarnak.
2016. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!