Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az én nagypapám unokatestvérén...

Az én nagypapám unokatestvérének az unokái nekem még rokonnak számítanak?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Már az unokatestvére sem, rá lehet menni.
2016. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Azok a te harmad-unokatestvéreid. Távoli rokonok, lehet kufircolni velük.
2016. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Harmadunokatestvér. Persze ha nem tartjátok a kapcsolatot, akkor nem kell meghívni őket pl esküvőre. És vérfertőzés sincs egy ilyen kapcsolatban, ahogy fentebb írták.
2016. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogi értelemben rokonnak számítanak, de ez azért már nagyon távoli. Ez azt jelenti, hogy az egyik dédszülőd és az ő egyik dédszülőjük testvérek voltak. Vagy más szóval az ükszüleitek közösek, legalábbis kettő közülük. És harmadunokatestvérnek hívják, jól mondták előttem.
2016. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jóég :'D nem a vérfertőzés miatt érdekel, csak vitatkozunk hogy rokonok e vagyunk vagy sem :D de köszi a válaszokat
2016. szept. 26. 23:44
 6/6 berkeczy ***** válasza:
Persze...hogy..Rokon...mindefelekeppen...rokon....van...kozeli...van...tavoli...rokon...ROKON
2016. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!