Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit szólnátok ha az első...

Mit szólnátok ha az első unokatesótok úgy nevezné el a gyerekét mint a tiétek? (Nem tartjuk a kapcsolatot)

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 02:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%

Ssseeeemmmit! Két kezemen nem tudom megszámolni, hány ugyanolyan nevű ember élhet, mint én, pedig az én nevemmel nem futkosunk sokan a világban. Legalábbis az én környezetemben nem találkoztam még ilyennel.


Nincsen egyedi név, nincs olyan, amit ne viselne más. Úgy, hogy nem tartjuk velük a kapcsolatot, főként nem érdekelne. Ez a név tetszik nekik, jó ízlésük van legalább! :D

2016. dec. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Egy indokot mondj, hogy miert nem tehetne?

A te gyerekedet Kiss Julinak hivjak, az ovet meg Szabo Julinak. Nem is tartjatok a kapcsolatot, tehat meg az a "veszely" sem all fenn, hogy ha o elkialtja magat, hogy Juli, hol vagy, akkor a tied is valaszol.

Szoval, mi is a gond...? Irigyseg...? Feltekenyseg...?

2016. dec. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. A nevet nem lehet le-stipistopizni, nem az övodában vagyunk.
2016. dec. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Pláne hogy ha nem tartjuk a kapcsolatot, nyilván nem is tudnék róla. Annyi lenne, mintha egy idegen adná epazt a nevet -márpedig több ezer, hanem több százezer ember viseli ugyanazt. Nem érdekel.
2016. dec. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem az oviban vagyunk,nem működik a stipistopi.
2016. dec. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Semmit.nincs kizárolagos név használat.
2016. dec. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Igen én is igy gondolom :) de ő fel van háborodva és mindenkivel üzenget,hogy mért neveztük el ugyanúgy a Lányunkat.

Nem is tudtam hogy mi a neve a kislányának.

2016. dec. 5. 06:49
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
Az sem érdekelne, ha a testvérem nevezné el ugyanúgy. Nem jogvédett a gyerek neve. Vegyük például a Bencét. Biztos lehet benne az anyukája, hogy millió másik gyerek osztozik a gyereke nevén. Más gyerekének nevéhez amúgy semmi közöd. Lehet mindig ezt akarta adni, de ti megelőztétek. Nem köteles lemondani értetek álmai nevéről.
2016. dec. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Most látom, hogy ti neveztétek el ugyanúgy. Ez esetben nekik nincs semmi közük hozzá. Nem csak az övék a név.
2016. dec. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

7: Most akkor melyikőtök lánya az idősebb? Ha a tiéd, akkor röhögj rajta egy jó nagyot, hogy ő se gondolta komolyan, hogy majd nevet változtatsz egy gyereknek, mert neki nem jutott más eszébe, csak ugyanaz a név.


Nevetséges ez az egész, főleg úgy, hogy a két gyerek valószínűleg soha az életben nem fog találkozni.

2016. dec. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!