Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Páromnak van egy féltestvére,...

Páromnak van egy féltestvére, aki pár évig börtönbe ült, mert házakat raboltak ki és automatákat. Párom erőlteti h ismerjem meg, de én egyszerűen nem akarom, elitélem az ilyen embereket. Elméletileg már nem bűnöző. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 16:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkinek jár egy esély. És gondolom úgy se mindig lógna a nyakatokon :) Neked hogy esne, ha te csinálnál valami hülyeséget, megbánnád, de a hülyeségedért életed végéig elítélnének?
2017. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem egy esélyt adj neki, aztán maximum nem fogod kedvelni, ha megismered, nagy cucc.
2017. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
én nem merném....engemis kirabol netalántán..az ilyen mindenre képes...aki már egyszer megtette megteszi többször is. nem kerek leszolast EZ AZ EN SAJATOS VELEMENYEM :)
2017. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek az első két válaszolóval, egy esélyt megérdemelne.
2017. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy mar megbanta, vagy alapbol csak belerangattak, es mar 2000x atgondolta hogy mekkora hulyeseget csinalt. De az is lehet hogy semmit sem valtozott, es meg mindog veszelyes. En a helyedben megprobalnam megismertni, es ha ugy latod hogy nem banta meg s tettet, akkor szolsz a parodnak hogy nem szeretnel vele tobbet talalkozni. Ha adsz neki eselyt, akkor elkerulhetsz egy konfliktust is a paroddal.
2017. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

Páran itt rózsaszín szemüvegen keresztül látják a bűnözőket.

Nem azt mondom, hogy az ember nem követhet el hibákat, rossz dolgot, de ez már nem az a jaj boltból lopjunk már csokit kategória.

Egyszer találkozz vele, aztán kész.

2017. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

Hát engem hiába erőltetne!

Azt írod, nem egy, hanem több betörés volt. Senki ne mesélje már be, hogy mindeninek jár még egy esély. Ott volt az esélye, hogy többet ne tegye, de megtette másodszor, harmadszor stb.

2017. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%

Ha az ember belekerül egy rossz társaságba, sajnos nehéz abból alapból kijutni. Addig amíg valaki nem kerül bele egy ilyenbe, ne merjen véleményt mondani róla.

Ha tényleg megbánta, még simán lehet jobb ember.

2017. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy egy rossz ember, de a párod akkor is szereti, hiszen a testvére! Együtt nőttek fel. Nem kell bíznod benne, nem kell elfogadnod és az sem kell, hogy az életetek része legyen. Az kell, hogy találkozz vele, legalább egyszer! Ezzel a párod felé kimutatod, hogy az érzéseit tiszteletben tartod. Az ő érzéseit! És ennek semmi köze ahhoz a börtöntöltelékhez. Amúgy szerintem sem változhatott sokat egy ilyen mértékű bűnöző.
2017. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Én nem szeretnék ilyen "rokonságot", de még ismeretséget sem!

Neked nem rokonod, nem kell megismerkednetek, mert ebből később csak problémák lesznek!

Ki a fenének hiányzik ilyen sógor?

Ha most sikerül elzárkóznod, akkor a későbbiekben nem fog felugrani hozzátok ha éppen unatkozik, vagy ha egy ebédre szottyan kedve, nem fog nálatok csövezni, ha éppen úgy alakul az élete.

2017. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!