Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Bunkosag lenne, ha csak 1-2...

Bunkosag lenne, ha csak 1-2 orat lennek keresztanyam szulinapjan?

Figyelt kérdés

Szombaton megyunk hozza megunnepelni a szuletesnapjat, de nekem hetfon tori dogam lesz, ami eldonti hogy hanyas leszek felevkor.

Az a tervem, hogy elmegyek hozzajuk szuleimmel, de nem leszek ott estig, hanem mondjuk du 4-tol ilyen 5-6-ig es hazamennek torit tanulni...

Bunkosag lenne? 16L


2018. jan. 19. 23:09
 1/9 anonim válasza:
69%
Attol is fugg hogy milyen surun talalkoztok,mert ha pl evente egyszer akkor lehet rosszul esne neki. De ha elmagyarazod hogy ezen a dolgozaton mulik a felevi jegyed es szeretnel sokat tanulni ra biztos megerti. Vagy ha mehgsertodne akkor beszeljetek meg hogy mondjuk kovetkezo hetvegen elmentek valahova hogy bepotoljatok, de mivel egy reszen ott leszel szerintem nem bunkosag.
2018. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Haat, eleg sokat talalkozunk, karacsonykor pl vegig naluk voltam szinte.
2018. jan. 19. 23:20
 3/9 anonim válasza:
95%
Szerintem nem lesz semmi problema, csak magyarazd el neki szepen a helyzetet :)
2018. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Most azt így amúgy komolyan gondolod, hogy ott az egész szombat délelőtt és kora délután + a vasárnap tanulni, de neked pont az ő születésnapján kell lelépni? Ráadásul a 10.-es félévi jegyek sehová sem számítanak...
2018. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Tudod nálunk ez úgy ment hogyha programunk volt, ELÖTTE meg kellett tanulni, és nem bxni a hétvégét.

Mi az a sok dolog ami miatt nem érsz rá holnap négyig megtanulni?


Szerinten a töridoga csak kifogás hogy egyedül legyél végre. Nem kell hülyének nézni senkit, mi is voltunk ennyi idősek ;)

2018. jan. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Akkor a szülinap után... tökmindegy, lesz ré böven idöd, mellesleg ha ezen mulik a négyesed, akkor megette a fene, nem utolso honapban kell tanulni...
2018. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

De bunkó válaszolók vannak..

Nálunk is előfordult már ilyen, és senki nem sértődött meg rajta, szerintem tanulj nyugodtan ha fontos az a jegy :)

Igaz ez nem szülinap, de nagyszüleimmel 2 hete nem találkoztam, mert vizsgákra tanultam. Most miután megvannak, elmesélem nekik, és örülnek hogy jól sikerült, nem azon problémáznak hogy nem látogattam meg őket miatta.

2018. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

És te pont szombat délután 6kor tudsz csak törit tanulni?!

Hagyjuk már!!!

2018. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Istenem, tizenegyedikben a jegyek fontosabbak azert kicsit. Na, de mindegy, keresztanyum megertette es magatol mondta, hogy menjek nyugodtan haza tanulni, mert naluk ugyse menne a hangzavarban.:)
2018. jan. 20. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!